Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% tiszta növényi olajjal, szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

Melinda8

2020. július 1.

Teljesen elégedett vagyok vele! Krémes, nem szárít, tetszik az illata. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Qwerty

2020. június 7.

Nem jött be. Volt már pár levendulás szappanom, de ez az első, amelyiknek nyomokban sincs levendula illata. Volt vagy 30 éve az a kék vörös nevű borzalom, minden szappanok legalja...na, ez pont olyan szagú. Ráadásul szétázós típus, amit nagyon utálok. Igaz naponta nem csak egyszer van használatban, de a többi se, úgyhogy ez sem mentség. Az ilyenek nem szokták nálam megérni azt, hogy elfogyjanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Mimi1228

2020. május 19.

Imádom! Hihetetlenül sokmindenre allergiás vagyok, és végre, végre egy szappan ami nem szárít, jó illatú, és egy kiütésem sincs tőle. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Bagagabcsi

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretjük. Finom, krémes a habja, nagyon kellemes az illata, nem mállik szét, mint némelyik másik illatú Alterra szappan. Jók az összetevők, nincs műanyagba csomagolva. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

hetesiedit

2019. július 9.

Nagyon jó natúr szappan, szeretjük az illatát, állagát. Szekrényben is használjuk ruhamoly ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

HDR

2018. szeptember 22.

Viszkettem tőle es rommá szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Viszkettem tőle es rommá szárította a bőrömet.

DoraViktoria

2018. július 17.

Árban remek, sokáig bírja, pedig mindennap használom fürdésnél. Levendulás fürdősó és habfürdő mellé nem választok mást. Arcom nem csípi, puha lesz tőle a bőröm. Más szappant nem veszek többé! Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Írisz

2018. április 25.

Nekem nagyon bejött, jól tisztít és szebb,tisztább tőle az arcom.A smink miatt ugyan kétszer kell szappanoznom, de ez általában minden más szappanra igaz nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

dunaimano

2018. január 21.

Előző szappanom volt, kézmosásra használtam. Illata jó, nem repedt be, viszont a végén nagyon sok maradt használhatatlan. Emiatt csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Maja92

2017. november 18.

Amikor először mostam vele arcot meglepődtem milyen puha lett a bőröm reggelre, pedig épp két hámlasztás között voltam és nem használtam semmi újat. Azóta is imádom, mert nem szárít és nem irritál. Ennyi pénzért ajándék (én imádom a levendulát).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.