Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Diyina

2017. március 9.

Akkor próbáltam ki, amikor épp mindentől viszketett a fejbőröm, valamelyest megnyugtatta. Kíméletesen tisztít, ár-érték arányban, és összetevőit tekintve teljesen jó, de mivel kísérletező kedvű vagyok, még nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Bellatrix

2017. március 9.

Az anyukámnak vettem mert viszketett a fejbőre, tökéletesen bevált neki .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Az anyukámnak vettem mert viszketett a fejbőre, tökéletesen bevált neki .

Helene

2017. január 3.

Ez az első natur samponom. Kicsit furcsállottam hogy géles, de jól tisztít, megszüntette a fejbőr viszketést és nem okozott irritációt. Kellemes volt vele fejet mosni. És utána fényes, selymes lett a hajam :) A hajzsírosodást is kicsit visszafogta, egy nappal kitudtam tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Lulu1111

2016. december 5.

Sziasztok! :)

Én ezt használom, felváltva az Alverde citromfüves samponjával, és nekem nagyon bevált! Szilikon mentes, de jól habzik és jól tisztít, "nyikorgósan" tiszta lett a hajam tőle. Bár hamar bezsírosodik utána, de amúgy is, az én hajtípusom inkább zsíros. Én megadom neki az 5 csillagot, már csak azért is, mert natúr termék, és nagyon szépek az összetevői. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Sziasztok! :)

DianaS

2016. szeptember 5.

Nekem annyira nem vált be, pedig azt hittem kényeztetni fog, már az illatából ítélve is, de nem így lett. Az illata erőskés de mégsem zavaró, engem gyümölcsjoghurtra emlékeztet. Viszont a hatására kicsit zsírosodni kezdett a hajam. Sajnálom, mert ettől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

zsazsa

2016. augusztus 20.

Újravásároltam ezt a sampont, mert fényes tőle a hajam és selymes. Nagy extrát nem ad, de kedvelem, jól habzik, szépen tisztít, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

NamelessWonder

2016. július 7.

Tökéletes hajmosásra, sokkal jobb mint az eddigi más márkáju természetes samponok amit próbáltam. Nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Maja92

2016. május 5.

Hámlott egy ideje a fejbőröm, semmi nem vált be kivéve a joghurtos pakolás, most pedig kerestem egy természetes sampont és ezzel elégedett vagyok. Jól de kíméletesen tisztít. Az illata elsőre furcsa volt de már megszerettem és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Eszter93

2016. március 18.

Az illata nekem tetszik, és jó puha lett tőle a hajam, de csak ezért nem adtam neki 1 csillagot. A fejem ugyanolyan korpás maradt, ha nem jobban olyan lett, és jobban is viszketett mint előtte. Elhasználtam, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

wboo

2016. március 5.

Nekem nem egész 1 nap után is már igen zsíros a hajam miután megmostam ezzel a samponnal. ha már megvettem, elhasználom, hátha az ekcémás, korpás fejbőrömre azért használ valamit, de eddig nem úgy fest a dolog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.