Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Vick

2012. május 21.

Meglepően jól bevált, jól habzik, nem viszket tőle a fejbőröm, pedig eléggé érzékeny amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 21.

Linca

2012. május 16.

Sajnos le kell pontoznom ezt a terméket! :(
Már többször próbálkoztam vele, de nagyon viszket tőle a fejbőröm. Nem habzik rendesen,
rengeteg sampont kell használni belőle egy alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

Sajnos le kell pontoznom ezt a terméket! :(
rengeteg sampont kell használni belőle egy alkalomra.

Bius

2012. május 5.

Én talán 3hete használom,eddig nagypn jól működik.:) Nem korpásodik a fejbőrőm, a hajam nagyon puha és fényes lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 5.

miraclum

2012. május 5.

Az első alterrás samponom és sokkal jobb, mint amire számítottam. Jól tisztít, puha lesz tőle a hajam, minden szempontból kellemes a használata. Nagyon jó ez a géles állag, könnyű eloszlatni a hajon és a habzásával nekem semmi bajom, rosszabbat vártam, kevés is elég belőle. Az illata is nagyon jó, érdekes édes illtatot éreztem és elsőre nagyon ismerős volt, de nem tudtam hová tenni. Sokadik szaglásra beugrott, hogy valamilyen gyümölcsjoghurtra emlékeztet, a legjobban sárgabarackos krémjoghurtra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Lareyna

2012. április 28.

Gélszerű és irtó jól habzik natúr termékhez képest, elég híg ahhoz, hogy kis mennyiséget gyorsan el tudjak oszlatni, szuper termék. Szerencsére az illatát sem igazán érzem, a többi Alterra sampon erőteljesen bűzös (szerintem). :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

gabbancs

2012. április 23.

Az ekcémás fejbőröm szépen rendbentartja, mióta ezt használom egyszer sem viszketett. Emellett kevésbé korpásodik, később zsírosodik, sokkal dúsabb (vékonyszálú hajam van, eddig ez hozta a leglátványosabb eredményt). Nekem nem fogy gyorsabban, és kellemes használni is, biztos nem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

kirala

2012. április 13.

Nagyon szeretem ezt a sampont, már többször használtam. Nekem ez kivételesen nem szárította a hajam és az állaga is jó lett tőle, lehet, hogy majd legközelebb is ezzel fogok újra próbálkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 13.

naiva

2012. március 15.

Mi még csak most ismerkedünk egymással, a kapcsolatunk elején járunk. :)) De eddig tetszik ez a sampon, elégedett vagyok vele. Az állaga meglehetősen gélszerű, de nagyon jól habzik, nincs vele gond ebből a szempontból sem. Az illata ízlés kérdése, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

orchidea8627

2012. március 13.

Sajnos ha huzamosabb ideig csak ezt használom, akkor kiszárítja a fejbőröm, viszket és lehámlik az egész fejbőröm, ami azért érdekes mert szerencsére (soha) nem korpás a hajam... Talán a benne lévő alkohol miatt lehet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Cu2tka-baba

2012. február 29.

Kellemes sampon volt, bár nem bírtam rájönni, hogy pontosan mire is hasonlít az illata, de valamilyen édességre. A feszülő fejbőr érzését is elmulasztotta, de kicsit sprőd lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.