Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Mo0nlight

2012. február 29.

Félve tettem a kosaramba, mert az utóbbi időben elég sok samponban csalódtam - egyszerűen nem találok megfelelőt. Eléggé meg is lepődtem, mert bár az illata fantasztikus, végig szkeptikus voltam az állaga és a gyér habzása miatt. Szárítás után viszont nagyon szép fényes, puha és rugalmas lett a hajam (a barackos balzsammal használtam egyébként). Semmivel nem rosszabb, mint a sokkal drágább samponok. Egyelőre ennél maradok, megelőlegezem az 5 csillagot, aztán meglátom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

chyny-eve

2012. január 23.

A férjem most még ezt használja, mert vettem neki múltkor. De szerintem nem akar többször, inkább 1 másikat nézünk, neki annyira nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

natasa

2012. január 15.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem egyet. Az állaga gélszerű, de jól eloszlatható, kellemesen habzik. Az illata nekem émelyítő, édeskés volt először, de pár használat után megtetszett. Gyümölcsrágó illata van. Kifejezetten jól tisztít.Másnap is frissen mosott haj érzetem van. Nem zsírosodik hamar a haj.

UPDATE: Hosszú távú tapasztalat: ami pozitív hatás: hajmosás után tartást ad a hajnak, DE sajnos mégis szárít, és ami még zavar: mintha mattítaná a hajam, nem ad szép fényt a hajnak, és ez nekem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 15.

karli

Korcsoport: < 18
2011. november 3.

Nagyon jó az illata, nekem eléggé habzik és nem zsírosodik tőle a hajam. Sokkal tovább megmarad a hajam formája ahogy beszárítom, más samponnal két éjszaka után már nem áll jól, ezzel kibír öt napot is. Viszont nekem sajnos viszket a fejem tőle, már ezt használom vagy két hónapja, és ez változatlan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. november 3.

Kandi

2011. október 13.

Finom illata van, kellemesen habzik és gyengéden tisztít, de sajnos nekem is gyorsan zsírosodott a hajam használata után, emiatt zsírosodásra hajlamos hajra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

Fruzsi

2011. október 8.

Szerintem isteni illata van ennek a samponnak, viszont nekem elég gyorsan zsírosodott tőle a hajam, úgyhogy miután elfogyott nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

babyface

2011. szeptember 27.

nagyon bejön annak ellenére hogy nem szeretem a mandulás dolgokat de ennek hálisten nem marcipán illata van :) kicsit szárítja a hajam, de ez a többi natúr samponra is igaz sajnos... amikor megszárad viszont szép fényes és puha lesz tőle :) még mindig keresem a tökéletes sampont... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

sweetnika77

2011. szeptember 14.

Nem rossz sampon,jó az illata,nem viszket a fejbőröm,viszont kicsit száritja a hajam, és már másnap zsiros volt a fejbőröm,de volt tartása is. Szerintem nem a samponnal van a baj hanem a hajammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 14.

ljudith78

2011. augusztus 28.

Létezik ehhez az Alterrás samponhoz tartozó balzsam? Mert a gránátalmáshoz van, sőt még pakolás is, de a manduláshoz még egyetlen Rossmannban sem láttam.
Az állagától először kicsit én is viszolyogtam, és beletelt egy kis idő, mire alaposan felhabzott, de kárpótolt mindezért a könnyen kifésülhető, nem lelapuló, szépen csillogó hajam, amit szerencsére nem kell naponta mosnom mióta használom ezt a sampont, tehát övé minden imádatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Milla

2011. augusztus 14.

Egy ideje a Babylove babasamponját használom, de kíváncsiságból vettem egy ilyet. Nem volt rossz ötlet :) Azt hiszem, most áttérek erre, mert nagyon tetszik hogy zselés, és másnapra is marad tartása a vékonyszálú hajamnak. A -1 csillag a fura tömény illata(?) miatt, ami szerencsére a száraz hajon már nem érződik, csak mosás közben émelygek a zuhanyfülkében :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.