Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

demio

2011. július 29.

Kellemes sampon , jó az illata és kíméli a fejbőrt. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 29.

Kellemes sampon , jó az illata és kíméli a fejbőrt. Nem szárít.

gwendolen

2011. július 21.

Alverde-s samponokhoz képest szerintem jobban habzik-tisztít, a BDIH-s, hasonló alverde-s érzékeny fejbőrre ajánlott samponnál szerintem jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 21.

agi_d

2011. július 15.

Tényleg kevésbé habzik, mintha SLS lenne benne, de nem baj. Nekem könnyen korpásodik vagy bezsírosodik a hajam, ha nem jó sampont vagy balzsamot használok akár csak egyszer is. Ezzel ilyen gondom nincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

kissbea75

2011. július 1.

Nekem is bejön. Főleg azért is, mert imádom a mandulaillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Nekem is bejön. Főleg azért is, mert imádom a mandulaillatot.

dorothy

2011. július 1.

Szeretem, amikor egy sampon vagy tusfürdő coco-glucoside-ot tartalmaz az összetevők elején, mert ez azt jelenti, hogy pl a DM maximálisan tisztában van azzal, hogy mi a jó a bőrnek, és mi a természetes. ÉS A DM NEM TESZTEL ÁLLATOKON! még csak a narancssárgát próbáltam az Alverde samponok közül, azt hiszem, kajszis-vaniliás, és csodás volt a hajam tőle. pedig az én hajam olyan egyébként, mint a drót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

eszter

2011. július 1.

Finom, enyhe az illata, kicsit zselés az állaga, nagyon szeretem!Nem habzik annyira, de kellemesen tisztít!Már egy ideje ezt használom!Szuper és lágy!

csillag1219

2011. július 1.

Én megvettem kipróbálni és tetszett. Az illata elég semleges, jól tisztít, nem irritálja a fejbőrt. Az állaga (akárcsak az Alverde samponoké) kicsit sűrűbb, gélszerű. Nekem tetszik ez a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.