Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny, allergiára hajlamos bőrre lett kifejlesztve. Kis mennyiségű összetevői nem terhelik a bőrt. Gyengéd összetevői nyugtatják és nem hagyják kiszáradni bőrét. Bőrsemleges pH-értéke savvédő réteget képez, mely megvédi a bőrét a káros környezeti hatásoktól.

• Illatmentes.
  • Ellenőrzött biológiai termesztésből
  • Színezőanyag -, illat-, és tartósítószer mentes.
  • Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vadszedésből származnak.

Gretiii

2021. július 1.

A párom használja fürdéshez (a sampon funkciót nem), mert nagyon érzékeny bőre van, könnyen kiütéses lesz minden olyan terméktől, ami közvetlenül érintkezik a bőrével. Ezért a tusfürdő kiválasztásakor elsődleges szempont volt az, hogy parfümmentes legyen a termék. Lassan egy hónapja használja és egyre tisztább a problémás bőrfelület, a termék ára is nagyon kedvező így nálunk egy ideig biztos folyamatosan újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

KoosAlexandra

2021. június 11.

Ekcémám van, nagyon szeretem fürdéshez és hajmosáshoz is. Néhány használat után elmúlt a fejbőr viszketés és hámlás, ami előtte hosszabb ideig fennállt nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

rouge23

2021. május 14.

Nagyon szeretem tusfürdőnek. Használtam kétszer samponként is, de úgy nem nagyon jött be, nagyon nehezen habzott, viszont tudom, hogy ezek a szenzitív 2in1 tusfürdők általában nem szuperálnak olyan jól samponként, mint egy normál sampon, így nincs is hozzá ilyen elvárásom. Szerintem az használja samponnak, akinek irritált a bőre és nincs más megoldás. Viszont szerintem ez a kis cucc valójában mindenre jó, intim területet is mostam vele és nem lett semmi problémám, a sminkecseteimet is ebben mosom, beleteszem őket egy műanyagpohárba, engedek bele vizet és ilyet teszek bele. :D Azon gondolkodom, beszerzek egy ilyet külön a kézmosó flakonba ha a rossmannban járok, mert tényleg mindenre jó ez a cucc, végre egy parfümmentes valami, ami használható, nagyon szeretem, ez az a fajta termék, amiből mindig lesz nálam otthon. Kár, hogy nem kapható nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

susi95

2020. december 10.

Az állaga folyós, az illata olyan, mint a ragasztó, és nagyon gyenge a kupakja, vigyázni kell vele, mert letörik (utazásnál ez hátrány). Hajmosásra és tusolásra is használtam, a hajat kicsit gubancolja, de legalább nem szárít, bőrre se rossz. Praktikus hogy 2in1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon jó natúr. Kórházba mindig ezt szoktam vinni, mert tusfürdő és sampon egyben. Egy kicsit ragasztószagú, és a dobozának a teteje használat során néha letörik, ez elég kellemetlen. Amúgy kevés az ennyire kíméletes sampon, tusfürdő. Gyakran vesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

rtunde

2019. január 31.

Samponként próbáltam. Előttem is írták, szinte csikorgósra tisztít, de nem habzik jobban, mint a babydream sensitive dusche & shampoonja. Utóbbi szerintem samponként jobb.Kipróbáltam, de számomra felejtős. Esetenként elmegy, de rendszeres hajmosásra semmiképp sem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

lucisunderground

2018. július 12.

Az érzéken bőröm nem pattogott ki tőle,így teljesen jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Az érzéken bőröm nem pattogott ki tőle,így teljesen jó volt.

Bezi

2018. április 21.

Időbe telt, mire a boltban találtam egy illatanyag- és nátrium-lauril-szulfát mentes tusfürdőt. De megvan! A natúr illathoz könnyen hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

natasha

2017. november 27.

Az érzékeny zsírosodó fejbőrömre kipróbáltam ezt a sampont. Első hajmosás után baromira tetszett,viszont a másodiknál sajnos ugyanúgy zsírosodik,mint hagyományos samponoknál,ha nem jobban. Száll a hajam tőle és tincsekben áll össze,sőt viszket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Evaaaa

2017. november 26.

a páromnak nagyon érzékeny bőre van. gyakran kipattog,elkezd viszketni, stb. elkezdtem érzékeny bőrre való bio dolgokat beszerezni neki, amikkel ápolhatja és tisztíthatja a bőrét. mióta ezt a tusfürdőt használja, zuhanyzás után érezhetően kevésbé viszket a bőre.
jól tisztít és nem szárít. nincs szinte semmilyen illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

jól tisztít és nem szárít. nincs szinte semmilyen illata.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Betaine