Alveola Waxing

Ár:   360 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 399 Ft

Titándioxidos, 100 ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, hiperérzékeny bőrre. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

Érzékeny és hiperérzékeny bőrtípusra ajánlott. Colophonium mentes.

Ár: 399 Ft , Eladó: Alveolashop.com
zsuzsoka0925

2015. november 25.

Régóta használom (kivéve nyáron, olyankor borotvára váltok) és annyira bevált, hogy eszem ágában sincs váltani.
Előtte a hintőporos verziót használtam, de az nem ennyire hatékony.
Gyantázás előtt átkenem magam egy kis hintőporral (így nem ragad annyira hozzá a bőrömhöz), utána pedig egy kis babaolajjal leszedem a maradékot.
Annyira rutinná vált már nálam a dolog, hogy a kész (már meleg) gyantával 15 perc alatt lekapom a két lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Előtte a hintőporos verziót használtam, de az nem ennyire hatékony.

Queen

2015. július 27.

100-as boltban szoktam venni 399-ért.Nekem eh nem vált be,nem szedte ki a kicsi szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

xXVivianneXx

2015. március 30.

A zöldet ne vegyetek meg!!!! Most végeztem a fürdéssel mert próbáltam magamról levakarni azt a vackot PÉNZ KIDOBÁS ha lehetne 0 csillagot adnék de nem lehet. Most szőrtelenítettem először a kezemen vagyis próbáltam de nem jött össze sajnos, a felkaromon próbáltam kitépte a félt már a felvitelnél is és borzasztóan fájt :( ne vegyetek meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 30.

Pöti

2014. október 23.

Jó gyantapatron. Kicsit gyorsabban fogy az átlagosnál, mert vastagabb rétegben kerül a bőrre. Szeretem, hogy rózsaszín, így nem csak vidám, hanem látszik az is, hogy hol maradt a bőrön. Olcsó és leszedi azt, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 23.

szalmonik

2014. március 22.

Nekem bevált, jól leszedett mindent. Én gépben melegítettem, könnyen fel tudtam vinni. Kíváncsi lélek vagyok, most mást használok, de újravenném. Csodaszernek azért nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Moonlight

2014. február 9.

Nekem bejött.Látszik,hova kentem már fel.De vigyázni kell,egyszerre csak 1 réteg legyen.Eszméletlenül gyorsan fogy,ha mindig 2-szer megyünk át a területen,tapasztaltam.De most már következetesen csak 1-szer.És majdnem 2 használatra is elég(teljes láb,alkar)
Szerintem aránylag jól teljesít.Nem szed le mindent maradéktalanul,de én epilátorral szoktam korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

haloittbarbi

2014. január 29.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, pedig többször is próbálkoztam vele.
Nem szedte le a szőrt még a kezemről se normálisan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, pedig többször is próbálkoztam vele.
Nem szedte le a szőrt még a kezemről se normálisan...

lilaszilva

2013. december 29.

Nekem ez a fajta vált be eddig a legjobban! Hintőporozás után használva mindent leszed, és kifejezetten hasznos is, hogy ilyen a színe, hiszen észre lehet venni, ha ottmarad egy-egy pici csík valahol. Az igaz, hogy vastagabb rétegben kenődik fel, mint mondjuk a sima, sárga változata, ezért talán gyorsabban fogy, de ez elenyésző hátrány az előnyeihez képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Bolvarin

2013. november 16.

Érzékeny bőröm van, szóval mikor megláttam egy fodrászkellékesnél, azonnal a kosaramban landolt. Én gyantázógépben melegítem fel, azzal nincs is gond, viszont minden mással igen, Szokatlanul vastag réteget képez a lábamon, és ami nagyon meglepett, hogy a gyantázócsík nem vitte le. Nem csak a szőr maradt, de a gyanta is. Többszöri simogatás után csak levitte a gyantát, de a szőr maradt. Abszolút használhatatlan volt, így még nem jártam gyantával. Ennek a márkának a zöld patronját folyamatosan használom, az nagyon bejött. A kommenteket olvasva én lehet, hogy selejtes darabot fogtam ki, ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

francais

2013. november 10.

alapcikk az itthon:) a titándioxidos cuccok a legjobbak!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

alapcikk az itthon:) a titándioxidos cuccok a legjobbak!:)

Antioxidánsok: BHT