Alveola Waxing

Ár:   360 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 399 Ft

Titándioxidos, 100 ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, hiperérzékeny bőrre. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

Érzékeny és hiperérzékeny bőrtípusra ajánlott. Colophonium mentes.

Ár: 399 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Emike

2013. szeptember 17.

Évek óta ezt a terméket használom és ennek a márkának különböző "színű" fajtáit, épp melyik lelhető fel az üzletben.
Majdnem teljesen meg vagyok elégedve. Hintőporral használom, de sajnos nem szed ki minden egyes szőrszálat a lábszáraom, viszont a bikinivonalon szép munkát végez.
Én mikróban melegítem, sokáig nincs bent, max 2-3 perc, nálam még egyszer sem robbant, ámbár a forróvizes módszert nem próbáltam, sőt, nem is fogom, nekem az veszélyesnek tűnik.
3-4 "tubussal" veszek egyszerre, az egy pár hónapig kitart, de van hogy epillátorral kicsit rásegítek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

jns.melinda

2013. július 9.

Nekem ez vált be a legjobban. Hintőporral szinte mindent leszed, alig kell utána epilálni a maradékot, viszont hintőpor nélkül nem olyan hatásos. Ha csak van az üzletben ezt veszem. Amit még szeretek benne, hogy látszik hol maradt még a lábamon, ellentétben a mész színű simával, amiből 1-2 ragacs mindig marad a bőrömön. Johnsons babaolajjal jól le is jön. Amióta ezt a kombinációt használom alig van szőrtüszőgyulladásom, pedig a lában régen úgy nézett ki, mint egy térkép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

manoo_4

2013. május 9.

Barátnőm szokta ezzel csinálni gyantázógépben felmelegítve és jó...a rózsaszínt még nem használtam.. a zöld nekem a hónaljamnál nem szedi le..:S
csajok! aki vízben melegíti, ha felmelegedett mivel fogjátok meg? és kb. hány percig lehet használni mielőtt újramelegíteném?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

miss

2013. április 27.

a térdemnél mindig otthagyja a szőrt, pedig rendesen felkenjük, és letépjük. a többi helyen rendesen leszedi, nem fájdalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

eprescsoki

2013. április 6.

Alig szedett ki párat,és nagyon fájt ahhoz képest hogy érzékeny bőrre van...maradok az epilálásnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Xinezia

2013. február 16.

Oh én fosós vagyok, így gyantát csak a szemöldökömre merek használni. Oda viszont csak és kizárólag ezt a fajtát. A patront forró vízbe állítom, felkenem, rá lehúzócsík, pikk-pakk meg is van. Előtte kipróbáltam sok fajtát, de kivörösödött tőle a bőröm, és volt, hogy napokig úgy járkáltam a városban, nagyon kellemetlen volt. Ez a gyanta viszont első osztályú, nagyon bevált, csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

illusia

2012. október 25.

Érzékeny bőrre való, az enyém az, ennek ellenére ugyanúgy "bántja" mint az összes többi. 2 hétig piros vagyok használat után. Hiába minden krém utána...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

Lovely21

2012. szeptember 4.

Nagyon jó, mindegy egyes szőrszálamat kiszedte és egyáltalán nem volt pöttyös utána a bőröm, ami az epilátornál mindig problémát jelentett. Innentől kezdve csak ilyet fogok használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Doozy

2012. augusztus 21.

Vastag réteget lehet vele húzni, ez volt a problémám vele,összességében használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

szeretlek

2012. augusztus 21.

Egész jó, kellemes az illata, hatékony és jó az állaga is. Mikróban melegítem vagy pedig forralt vízbe állítom és még nem égettem meg vele magam. A használata után eléggé kipirosodik a bőröm, de pár órán belül elmúlik. Egyszer én is leszakítottam a bőrömet vele ezért -1 pont, pedig gyakorlott gyantázó vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: BHT