Alveola Waxing

Ár:   360 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 399 Ft

Titándioxidos, 100 ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, hiperérzékeny bőrre. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

Érzékeny és hiperérzékeny bőrtípusra ajánlott. Colophonium mentes.

Ár: 399 Ft , Eladó: Alveolashop.com
szisz5

2012. augusztus 17.

Olcsó és nagyon szuper, csakúgy mint a többi fajta. Bár én is a rózsaszínt preferálom a leginkább, mivel egyrészt jól látszik hova kente fel az ember, esetleg hol van egy kis maradék + tényleg ez irritál a legkevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Drusee

2012. augusztus 12.

Olcsó és jó.Régóta ezt használom.Ha felkenem legalább látom honnan kell leszedni.
Ha nem elég meleg nagyon tudja húzni a bőröm.Könnyen kihűl, pedig gyantázógépben használom, bár ez nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

brizsitke

2012. július 20.

Jaj nagyonjó. Sokkal-sokkal jobb mint a többi gyanta, sűrűbb, nem nyúlós, könnyű adagolni sokáig elég, nah és a színe is már jó kedvre derít :)
Én simán egy kis edényben tűzhelyen melegítem, hagyom felforrni is a vizet, de még sosem égettem meg magam :)
5 csillag abszolúte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

5 csillag abszolúte.

nkikina

2012. július 19.

2 csillag, mert könnyen lehet kezelni, és olcsó, viszont nekem is egyből letépte a bőrt a lábamról..:S Marad az epilálógép.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 19.

ancsibancsi

2012. június 25.

Nekem nem jött be a titán-dioxid tartalom. Csúnyán begyulladtak a szőrtüszőim és valamiért ez a bőrömet is több helyen leszedte a szőrrel együtt, pedig nem vagyok egy kezdő gyantázó...éljen az azulénes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Ivett0502

2012. február 7.

Ez a kedvenc gyantám.Titán-dioxidot tartalmaz. Kozmetikusként is ezzel szeretek dolgozni. Nagyon érzékeny bőrüek is bírják. Kicsit talán sűrűbb mint a többi gyanta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Roni27

2012. február 3.

Csak ezt a gyantát használom (bár ha nem kapok, csak azuléneset /zöld színű/, az is jó), de ez vált be a legjobban. Abszolút nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

honey021

2012. január 31.

Nekem ez vált be a legjobban. Mint kiderült elég érzékeny a bőröm a gyantázásra mivel egyszer vettem 1 csokis gyantát (csak azt kaptam) Az oké, hogy gyantázás után kipirosodik a bőr, de ez el is múlik pár óra alatt. Nekem viszont 1 hétre rá apró hólyagok lepték a lábamat végig. Szóval szerintem ez a titándioxidos a legjobb érzékeny bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

felicitas

2012. január 30.

Használtam ezt, a fehéret, a sima gyantát is. Extra különbséget nem vettem észre, mindegyikkel bepirosodik a lábam. De szerintem egy jó olajos ápolás (nem paraffinos) után egyikel sem maradandóak a piros pöttyök. Most visszatértem a simához, mert a rózsaszínből és fehérből mintha több kellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Antioxidánsok: BHT