Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2017. április 8.

Rizsviasz tartalmú szempillaspirál, mellyel extra hosszú szempillák érhetőek el, akár 12 órán át.

eszterker

2017. november 1.

12 óráig azért nem tart, de tartósabb az átlagnál, nem irritálja a szemet, könnyű felvinni.

rammy717

2017. október 17.

Ez szuper! Könnyen kezelhető, szépen hosszabbít, nem ragasztja össze a pillákat. Kontaktlencsével is kellemesen hordható. Tartósságával is elégedett vagyok. Ár-érték aránya is kiváló. Újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

biancasarah

2017. október 12.

Ritkán használok szempillaspirált, mert szinte mindegyiktől viszket a szemem. Ezt a terméket féláron,kuponnal vettem,gondoltam, egy próbát megér. :) Eddig úgy tűnik, nem lesz vele gond. A korábbi értékelésekhez csatlakozva: tényleg macerás az elején vele dolgozni, és a szokásosnál talán picit lassabban szárad, viszont szép, természetes hatása van, ha elég türelmes vagy. A tartóssága jó, bár a 12 órát még nem sikerült tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

DianaS

2017. szeptember 4.

Elsőre kissé folyósnak tűnt és maszatolósnak de megtanultam kezelni :), mint Alverde teljesen jó, szép természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

labellodelaluna

2017. augusztus 21.

Szépen szétválasztja a pillákat, nem hagy ragacsos pöttyöket maga után. A hatás valóban 12 órán át tart, könnyű, visszafogott választás a mindennapokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Timi23

2017. április 30.

Először, mikor láttam rajta, hogy "12 óráig tart", csak gúnyosan mosolyogtam rajta, hogy peeeersze... Eddig három alverdés spirálom volt (All in One, False Lashes és a szétválasztó, ezüst színű), és mindegyik gyorsan elmaszatolódott, de ebben az én zsíros bőrtípusom is ludas, szerintem.
Ez a 12 órás főként hosszít és göndörít, de a második rétegnél kicsit vastagít is. Elég természetes a hatás, de még nálam is észrevenni a különbséget, pedig hosszú, fekete pilláim vannak. A göndörítő hatás megmarad a nap folyamán. Ami nagy pozitívum, hogy egyszer sem tapasztja össze a pillákat, nem kerülnek csomócskák a szempilláim végére - nekem ez fontosabb, mint a dúsító hatás, de ebből az utóbbiból is azért lehetne több. A másik nagy pozitívum, hogy nem csípi a szememet, pedig az alkohol az kiérződik belőle rendesen (a szagán).
A furcsán csavart fej miatt kicsit szokni kell a használatát.
Ami a tartósságát illeti: reggel 9-10 órakor tettem fel, most 19 óra van, és eddig meg se mozdult, még a pandaszem sem kezdett kialakulni, pedig még közben hagymát is vágtam, és azt hittem, hogy a könnyezéstől az egész a szemem alatt kötött ki, erre a tükörben látom, hogy meg se mozdult. Becsuktam a szemem, hogy lássam, mennyire folyik el a festék - a leghosszabb pillám hagyott egy pici pöttyöt a szemem alatt, a többi maradt a helyén. ;)
Eddig a legtartósabb spirálom az alverdések között, amiket próbáltam, viszont nem ad látványos különbséget egy rétegben, így nem a sietős embereknek találták ki. Aki tartós, natúr, természetes hatást adó szempillaspirált keres, és hajlandó megbarátkozni ezzel a fura fejjel, annak ajánlom. Nekem jó eséllyel a következő a First Class lesz az Alverdétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

A furcsán csavart fej miatt kicsit szokni kell a használatát.

laurahorvath95

2017. április 17.

Teljesen random vettem meg, az érzékeny szememre kerestem spirált. Alapvetően nincs nagy elvárásom a spirálok felé, de ennek a terméknek sikerült még ezt is abszolút alulmúlnia. Az első pár használatnál szinte teljesen használhatatlan volt, alapos húzogatás után is rengeteg festék maradt a kefén, majd a szempilláimon is. Az alapból egészséges, de halvány pilláimból egy húzás után pókhálót csinált. :( valamint egy 20 perces délutáni szundi után égő vörös színt öltött tőle a szemem. Na ilyen se volt még, pedig aludtam már át éjszakákat is spirálos szempillákkal. Talán elhasználom valahogy, egy másik spirállal vegyítve, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

bogczi

2017. április 7.

Amit vártam, ahhoz képest pozitív mindenképpen. Nekem gyárilag nagyon hosszú, relatíve dús pilláim vannak (ne kövezzetek meg :D), de elengedhetetlen a spirál, mert szeretem, a szép mélyfeketék. Nálam az Yves Rocher Sexy pulp az abszolút befutó amúgy, azzal iszonyat ívelt, hosszú és dús pillarengeteget lehet csinálni, de kellett valami, amivel kicsit természetesebb hatás érhető el. És ez az.
Maga a festék kicsit szerintem hígabb az átlagnál, így az első pár használatkor több festék van a kefén a kelleténél, de megoldható. Hosszabbít optikailag, de összességében szerintem a pillák természetes hatást keltenek, nem dúsabbak, viszont szép mélyfeketék lesznek. Egyszerű kis visszafogott sminkhez szerintem abszolút tökéletes, mikor az ember lánya csak egy kevés alapozót, pirosítót és szempillaspirált dob fel, semmi extrát. Aki viszont az igazán dús, kicsit műszempilla hatást várja, az szerintem csalódni fog.
Lemosni extrémen könnyű, nem pereg és nem maszatolódik, az ára meg szerintem nevetséges. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Piippa

2017. március 18.

Ahhoz képest, hogy mire számítottam, egyértelműen pozitív csalódás. Nem ragacsos, nem maszatol. Szelíden emeli meg a pillákat, két rétegben már ütősebben. Nekem rendben van. És imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

boglarkab

2017. január 3.

Mindennapos használatra vettem, pontosan olyan terméket is kaptam. Nem drámai, viselhető pillák, nem pereg, nem folyik le, nem irritálja a szemem. 1 rétegben hosszabbít, 2 rétegben dúsabb pillákat is el tudtam érni vele, de nem póklábas. Tetszik, szeretni fogom, ár-érték arányban pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Serica
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0