Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2017. április 8.

Rizsviasz tartalmú szempillaspirál, mellyel extra hosszú szempillák érhetőek el, akár 12 órán át.

DraGee

2016. november 16.

Itt jókat olvastam róla, úgyhogy megvettem. Hát... első használatkor azt hittem, hogy 3 pontossal a kukában végzi, de végül uralkodtam magamon és adtam neki még egy esélyt. 1. Volt már hasonlóan érdekes keféjű (szintén alverdés) sz.p.spirálom, az ilyet meg kell tanulni jól használni. 2. Olyan folyékony volt, hogy konkrétan összeálltak tőle a pilláim és 2 kiló festék került rá minden simításnál... Most már tudom, hogy hűtőben kell tartani és többször ki-be kell húzni a kefét, mielőtt nekiesnék a szempilláimnak vele. Így már nagyon jó kis szempillaspirálnak tartom, az összetevőivel, illatával és hogy nem irritatívabb, mint bármelyik másik szempillaspirál (sőt). Még meggondolom, hogy veszek-e ilyet, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

AyaDid

2016. november 4.

Olyan, mint a többi Alverdés szempillaspirál: kellemes illatú, könnyed állagú, könnyen felvihető, elég látványos, de nem túl hivalkodó, szemet nem irritáló, és nem túl tartós. Nyárra és esős-párás időben nem ajánlom, egyébként teljesen rendben van. Érzékeny szeműek jól járnak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

egeresi47

2016. október 13.

Én most vettem a Glamour napok alkalmával. Nagyon tetszik benne az, hogy kicsi vékony a kiszerelése, így praktikus. Egyszerű kezelni és nagyon tartós. Szerintem majd újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

kovacsnikoletta92

2016. október 2.

Hát nekem nem lett szerelem sajnos ez a spirál. A keféjének az alakját sajnos nem szerettem meg, sokkal jobban kedvelem az egyenes alakú keféket. Ami a legnagyobb problémám a spirállal, hogy ha véletlen belekenődik a szemembe (könny, vakarózás, stb.) iszonyatosan csíp, percekig nem tudom kinyitni a szemem, ez nálam nagy negatív, sosem tapasztaltam még ilyet, ezért is adok neki 4*-ot, mivel az összetevők meggyőzőek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

magichand

2016. február 2.

Első benyomás:
Nem irritál, de még úgy sem, mint sok spirál, hogy ha közelítek a kefével a szemem felé, attól könnyezne a szemem.
Nem kenődik könnyen, kipróbáltam a kézfejemen egy pici festékkel, miután megszáradt, egész jól tartotta magát. De a tartósságáról még nem merem kijelenteni a 12 órát.
Tényleg inkább hosszabbít, de a második rétegnél már dúsítás is tapasztalható, nyilván nem úgy mint egy dúsító spirálnál. Második rétegnél tud összetapasztani, de pillanatok alatt megszüntettem egy tiszta kefével. Az eredmény hosszú, természetes, fekete pillák.
Illata leginkább alkoholos, de úgyse szagolgatni akarom, és megnyugtató, hogy parfüm címszó alatt az Alverde csak természetes dolgokat használ.
A színe szép fekete, nem szárad kő keményre. Jövök még frissíteni több tapasztalattal, addig 4*. Annyira szeretném, ha beválna!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Első benyomás:

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Serica
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0