Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

pöttyenet

2014. február 8.

Ha csak úgy ráfújom a hajamra akkor zsíros lesz mint a fene, de úgy látom hogy nem csak nekem van ezzel problémám. Úgyhogy taktikát váltottam :) A kezembe fújom és főleg a hajvégeimet jól megfogdosom, kicsit mintha hajvégápolót használnék(mert azt ugye nem használok mert az szilikonos), ami pedig rajta marad a kezemen azzal szépen az ujjaimmal átfésülöm a hajam. Így nem zsíros és elég jó a hatása, szép puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Adrienn08

2014. február 5.

Az illata rendben, de teljesen mindegy, hogy mennyit fújok a hajamra, zsírban úszik tőle.:S Csak porosodik a polcomon, időnként bepróbálkozom vele, de teljes kudarc.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

sky

2014. január 29.

Nyáron használtam, szépen puhította száraz hajam, fényesebb is lett tőle. Tengerparton folyamatosan használtam, estére nem kellett küzdeni így a kibontással. Nagy dolgokat ne várjunk tőle, de amikor száraz hajon kell egy kis extra hidratálás, beválik. Tövekre fújni szigorúan tilos :O), mert mehetek újra hajat mosni, ugyanis elnehezít, kissé zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

lau0825

2013. december 29.

Víz és olaj :D
A hajvégeket szárítja, amúgy meg zsírosít. Büdös is. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Víz és olaj :D
A hajvégeket szárítja, amúgy meg zsírosít. Büdös is. Pénzkidobás.

Luca33

2013. december 10.

Megérett az igényem rá a víz minősége miatt: nagyon fertőtlenítős, eléggé tönkrevágja a hajam, ha nem figyelek rá. Szóval fintorogva bár, de megvettem.
Azt kell mondjam bevált, nagyon keveset fújok(2,szélsőséges maximum: 3 fújás), és szigorúan még vizes hajra, szárazon zsírosít, akárhová teszek belőle. Visszatértem a hajvégápoló fluidhoz is, azzal együtt egész jól beválik. Az illata kellemesnek mondható, könnyű adagolni.
Eddig három csillag, pár hét múlva frissítem az észrevételeimet.

Frissítés: Le kell vonnom egy csillagot, mert már nem használ szinte semmit. Igaz, a hajvégápolóm elfogyott egy ideje, de attól még működhetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Eddig három csillag, pár hét múlva frissítem az észrevételeimet.

Miskulancia

2013. november 25.

Nem tudom kiben van a hiba, de két-három pumpálás hatására máris olyan zsíros lesz a (szőke)hajam tőle, hogy mintha nem is éppen előtte mostam volna meg, borzalmas állagúra lapul le, kezelhetetlenné válik, és mellé még két árnyalatot sötétedik is. Hatalmas kiábrándulás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 25.

Bekus

2013. október 29.

Hajmosás után használtam szárítás előtt , hagyott egy érdekes réteget a hajon , amitől mintha nem száradt volna úgy ki a hajam amikor szárítottam , nekem bejött , ár-érték arányban nagyon jó , illata is szuper , kicsit hamarabb zsírosodott tőle a hajam , de hát ápoló szer :) ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

marianne20

2013. október 19.

Az illata kellemes, de engem a hatásával nem győzött meg, inkább maradok az olivaolajnál, ha hajvégápolásról van szó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Nessy

2013. október 18.

Mivel most éppen a hibiszkuszos termékcsaládot próbálgatom, a legnagyobb megelégedéssel, ezért nem maradhatott ki a kifésülő spray sem. Eddig nagyon jól teljesít. Két pumpálásnyit teszek a tenyerembe, és eloszlatom a hajam hosszán. A hajam hajlamos elnehezedni az olajoktól, de szerencsére ez a mennyiség még nem ártalmas neki, csak nagyon jól megpuhítja, selymesíti. Anyukám haja nagyon száraz és hullámos, ő fújhatja bőven, akár száraz hajra is, gond nélkül beszívódik.
Nagyon édes az üvege, gazdaságos és nekem az illata is tetszik. édes, de nem émelyítő, gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

vanillashake

2013. szeptember 28.

Fényes, puha lesz tőle a hajam :) A száraz hajvégeken nem segített oda olló kell, de általános ápolásnak tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid