Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

fancs90

2013. szeptember 18.

Nem rég kezdtem el használni a terméket és meg vagyok vele elégedve. Alapvetően eléggé drótszerű, károsodott a hajam a hajszínváltások (legutóbbi világos szőke) után. Most a visszapigmentálási fázisban vagyok és szigorúan betartom a 6 hetet két festés között. Általában hajmosás után a vizes hajamra fújom rá, ezáltal könnyen kifésülhető lesz és szárazon pedig nagyon selymes és puha. Az egyetlen dolog amiért csak 4 csillag jár neki mert tényleg zsírosítja egy kicsit a hajam, ebből kifolyólag a hajtövekig nem érdeme felvinni, szigorúan csak hajvég (max. a hajhossz utolsó negyede)

ui.: Schauma Krém & Olaj sampont használtam illetve kókusz olajos pakolást is (insight), mint általában :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Babooca

2013. szeptember 8.

2013.08.04.
Ma használtam először, és eszméletlenül puha lett a hajam tőle. :) Azóta nem győzöm simogatni. :) Szép, egészséges hajszálakat csinált nekem az alapvetően vékonyszálú hajamból. Az illata is tetszik. Csak egy fújást mertem tenni a tenyerembe a derékig érő hajamra, mert féltem (az itteni óvaintő vélemények miatt), hogy elnehezedik a hajam. További használat után update, eddig nagy a szerelem. :)

2013.09.08.
A hajvégápolóm helyére lépett be ez a kis csoda. Nos, kezdjük ott, hogy régóta nem használom a hajvasalómat, nem festek hajat és ápolom, ahogyan csak tudom, mindenféle természetes olajokkal. Meg is hálálja persze, de ez macerás a derékig érő hajamnál... Ez a szer ezt hivatott kiváltani. Ugyanis tud annyit, mint a természetes olajaim, és mégsem kell utána 3x használnom a samponomat. A nyáron úgy használtam, hogy nem szárítottam meg a hajam, hanem a levegőn száradt, minden alkalommal felszöszösödött a hajam ezután a szer után, kissé el is keseredtem. Persze puha volt, de a szénakazal-effekt erősen megvolt. Aztán most bejött a hideg idő, és hajszárítóval szárítottam meg a hajam. Így már tökéletes, és megadja azt a pluszt a hajamnak, amit a szilikonos hajápolók adtak régen. Később update, bár sztem nem lesz vele gondom, kb 1 évnél is több anyag van benne. 4 puffni kell a hajamra minden egyes alkalommal, és a tenyeremben dolgozom el, úgy viszem fel a hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

2013.08.04.

2013.09.08.

kremmina

2013. szeptember 4.

Finom illata van és természetes (ezek a pozitívumai), de olyan szinten olajos, hogy számomra így az üveg vége felé kezdi súrolni a használhatatlan kategóirát. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

zoldiedina

2013. augusztus 30.

Nagyon szeretem az illatát, Hajmosáskor a vizes hajamra és utána szárazra is szoktam fújni, selymes és könnyen fésülhető tőle. Nem ragad és nem lesz zsíros tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Holdfény

2013. augusztus 16.

Még decemberben vettem, és azóta is kitart. Az illata cukorkás, elég kellemes, de szeretni azért nem szeretem. A hatása összességében jó. Hajmosás után a nedves hajvégekre szoktam fújni 2-3 pumpálásnyit, és szerintem jól hidratál. Úgy érzem, egészségesebbek és szebbek tőle a hajvégeim. Töredezés ellen megelőzésre jó. Újravenném, szerintem megéri! :-)

Update 08.16.: Továbbra is nagyon jó, ha elfogy, biztos újraveszem. Hidratált és jó puha lesz a hajam tőle, mindenkinek ajánlom! Ilyen gyönyörű összetevők mellett pedig kapkodni érdemes érte. :-) Szerintem az Alverde hajápolási termékei közül az egyik legjobb. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Akkor vettem meg, amikor a beauty blogokon elterjedt a szilikonmentes láz. Gondoltam, én is kipróbálom a natúrcuccokat, így jött velem ez a hajápoló is. Sajnos hamar búcsút is mondtunk egymásnak, mert használat után olyan volt a hajam, mintha 1 hete nem mostam volna meg. :( Egyből bezsírosította és tincsekben állt egész nap. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

F. Anikó

2013. augusztus 10.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Kicsit göndör-nagyon kócolódó, gubancolódó hajam van. Hajmosás után, ha ráfújom a hajamra, akkor viszonylag könnyen ki tudom fésülni-amúgy szinte lehetetlen lenne:) Az illata nekem tetszik, viszont hamar elillan. Kis időbe telt, mire kitapasztaltam a kellő mennyiséget, mert ha többet fújtam akkor kicsit zsíros hatású lett a hajam szárítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Imriful

2013. augusztus 7.

Megpróbáltam ici-picike mennyiséget a hajamra varázsolni, de még attól is olyan lett, mintha két hónapja nem mostam volna meg :( Nagyon zsírosodik tőle, illetve zsíros hatást kelt. Nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

SuicideCandy

2013. augusztus 6.

Egyszerűen imádom! Már bánom, hogy eddig nem ezt használtam. Istenien selymes lesz tőle a hajam, és az illatával sem győzök betelni. Az összetevői is kitűnőek. Ennél nem is kell több... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

opozi

2013. július 27.

Kellemes és hatásos hajápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Kellemes és hatásos hajápoló.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid