Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Sian

2013. július 26.

Néhány fújás hajmosás után balzsam helyett, hosszú hajra, és máris fésülhető, sőt, semmilyen hajformázót nem használok, mert valahogy még tartást is ad, többnek is tűnik tőle a hajam. Száraz hajra még nem használtam, az olvasottak alapján nem is fogom, viszont hozzáteszem, hogy a 3. flakonnál tartok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 26.

beauty.squirell

2013. július 25.

Kolléganöm véleményét másolnám be (27 éves, nagy Alverde használó):
"Nagyon nem jött át ez a termék. :( Ha kicsit is fújtam a hajamra hajmosás után, szárítás elött, akkor is full zsíros lett a hajam annyira, hogy újra kellett mosnom! Próbáltam, hogy hajvégápólónak használok belöle szétkenve elöbb a tenyeremen, de semmi. ugyanis ha keveset használtam, semmit nem ért, sokat meg nem lehet, mert zsírosít...Annyi, hogy jó illata van."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Kolléganöm véleményét másolnám be (27 éves, nagy Alverde használó):

szabbka

2013. július 24.

annyira én nem vagyok elájulva az összetevőitől, (2. helyen az alkohol...:S) de adok neki egy esélyt, ha már megkaptam :)
elsőre kb ugyan olyan, mint kókuszolajam/zsírom, csak ebben van még más cucc is...:S na meglátjuk, megelőlegezek neki egy 4-est.

update: hosszútávon szárít...egyáltalán nem szeretem, többet várnék egy Alverdétől :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Csalány

2013. július 22.

Bármilyen szolíd mennyiségben használva össze tapasztja a hajat, mintha étolajat fújnék rá... nagyjából az illata is ez. Elajándékoztam egy szinte kezelhetetlenül göndör hajú ismerősömnek, ő szereti. Nálam ez a teljes pénzkidobás kategória...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 22.

fioretta

2013. május 31.

Az illata finom mikor ráfújom, azonban szárítás során nagyon furcsa, mű szaga lesz :( A hajvégeket egyáltalán nem táplálja... Amikor száraz hajra fújtam, nem sokat, mégis összeragadt! És megkeményedett, mintha lakkot használtam volna. Ahogy olvastam az előttem szólók véleményét, olyan érzésem támadt, mintha nem is egy termékről beszélnénk... Nálam az eredmény nem puha, pláne nem fényes haj lett, hanem egy nagy nulla!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

szreka

2013. május 29.

Ha itt nem olvasok utána, eszembe nem jutott volna megvenni! :) Nem szeretem a fújós hajápolókat, jobban szeretem a hajvajat, krémeket, pakolást stb. de ez nagyon meggyőzött! Száraz hajra használom a hajvégekre és a szárazabb részekre. Utána sokkal egészségesebbnek tűnik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

cicapillango

2013. május 27.

sajnos semmi jót nem tudok róla mondani... nagyon zsírosítja a hajat, illetve a száraz hajamat ha lehet mégjobban kiszárította :( az illata sem tetszik, de elviselhető. soha többet kezembe nem veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

cintia995

2013. május 21.

Akkor használom, ha plusz fényt szeretnék adni a hajamnak és azt szeretném hogy egészségesebbnek nézzen ki. Például ha fontosabb helyre megy és kivasalom, olyankor látszik hogy a hajam vége száraz. Ilyenkor fújok egy keveset a hajam utolsó 1/3-ára, a maradék helyre (kivéve a fejtetőre) belefésülöm. Nem szabad túlzásba vinni, mert akkor jöhet a hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

liljaa

2013. április 28.

update: Végül egész jól összebarátkoztunk, óvatosan használva szép fényes és lágy esésű hajat eredményez, +1 csillag. :))

Merő olaj az egész, nagyon oda kell figyelni a mennyiségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Merő olaj az egész, nagyon oda kell figyelni a mennyiségre.

Gwen

2013. április 6.

A legjobb hajápoló nálam!!!! Csak nem szabad belőle sokat fújni, mert zsíros állaga lesz tőle a hajnak, igaz az egy-két nap alatt beszívódik, de ha kevesebbet fújok belőle, csodát tesz a száraz hajvégeimmel! Táplál, isteni az illata, és a fodrászom is megdicsérte a hajam, hogy már nincs kiszáradva, mint régen. (a melír eléggé igénybe veszi) Nálam abszolút befutó termék lett. Csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid