Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

ledaa94

2013. március 15.

Csodát nem tett, de egynek elment. Hajvégekkel nem nagyon tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Csodát nem tett, de egynek elment. Hajvégekkel nem nagyon tud mit kezdeni.

heno

2013. március 13.

Nekem könnyebben kifésülhetővé teszi a hajamat, de csak tegnap vettem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

Nekem könnyebben kifésülhetővé teszi a hajamat, de csak tegnap vettem....

hujberdo

2013. március 10.

Imádom, bár sajnos már előfordult, hogy sokat tettem belőle és moshattam újra. Viszont, ha nem viszem túlzásba az én drót hajamból fésülhető, selymes csodát csinál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

stenonis

2013. március 10.

Szerintem nagyon klassz. Imádom a pumpás-fújós hajápolókat, örülök, hogy kapható szép összetevőjű is, teljesen normál áron. Az én hajamat nagyon jól hidratálja, pár napja fújkodtam a vizes hajamra, és még most is finom puha, még a hajvégeim is. Nekem bejön az illata, elsőre picit alkoholos, de az elillan. Sokat használtam belőle egyszerre, de nem lett zsírosabb a hajam, lehet, hogy csak jól össze kell rázni. Újra fogom vásárolni, ez biztos :)

Update:
Mindig meglepődök, mikor olvasom, hogy elnehezíti és zsírosítja a hajat, én már a harmadik flakonnal használom el, és nem tapasztaltam hasonlót :) a lelkesedésem töretlen iránta. Még úgy szoktam használni, hogy hajszárítás után messziről fújkodok egy kicsit a már megszáradt hajamra, ezzel kompenzálva a direkt hőt, ami érte. Meghálálja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Update:

diamia

2013. március 9.

Néhány napja használom, minden nap, száraz hajra. Az első próbálkozás után kicsit megijedtem, mert nagyon durva tapintású lett a hajam. Akkor 4-et fújtam egyenesen a hajamra. Azóta 2-őt fújok a tenyerembe és úgy viszem fel. Így meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Porcelancica

2013. március 7.

Csodás illat, tápláló, fényes lesz tőle a hajam és végre egy szilikon mentes hajápoló :)
DE! Hamar összeáll tőle a hajam és olyan, mintha zsírosodna. Nagyon oda kell figyelni a mennyiségre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

kinguci.19920911

2013. március 6.

Felkentem ,de kb semmi, nem is zsírosított,beszívta a hajam és mintha nem is kentem vna rá semmit.:DKomolyan.. fogalmam sincs,hogy mit kezdjek vele.

Arról nem is beszélve ,hogy most jöttem rá,hogy szilikonmentes,ha ezt tudom meg se veszem.-.-

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Corra

2013. február 26.

Remek hajtápláló lehet, ami első helyen vizet tartalmaz, második helyen alkoholt.... alverde, te drága, már megint.....

Azért én is megvettem, gondoltam, az olajok kiegyensúlyozzák az alkohol szárító hatását.

Egyetlen, azaz egyetlen pumpálást fújtam a tenyerembe, összedörzsöltem, és így kentem be vele a hajvégeket törölközőszáraz hajon. Elkezdtem szárítani a hajam,d e furcsa volt, hogy mintha továbbra is vizesnek tűnne. És így is maradt. Nem vizes volt, hanem rettenetesen olajos.

Ennyi erővel bármilyen olajat kenhetnék a hajamra, töredékáron. Újra hajat kellett mosnom, és a másik kézmozdulattal már landolt is a kukában. Borzalom, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

sziszi0817

2013. február 25.

gubancolódás kilőve
puha, fényes haj
kellemes illat
nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, hogy ne tapadjon össze a haj, és ne legyen zsíros hatás
nálam alap kellék, örülök, hogy a hajápolóimat is le tudtam cserélni natúr termékekre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

gubancolódás kilőve
puha, fényes haj
kellemes illat

Lynu

2013. február 5.

UPDATE: Levontam még egy csillagot. A megfelelő mennyiséget nem sikerült megtalálni, szinte minden használatkor tapasztotta a hajvégeket. Ha keveset használok, akkor természetesen nem ragad tőle a hajam, viszont akkor nem is ápol. Kár.

--------------------------------------

Korábbi vélemény:

A felvitt mennyiségre nagyon kell vigyázni még az én derékig érő hajamon is, mert ha túlfújom elnehezíti a hajat, összeállhatnak a tincsek, viszont ha keveset viszek fel, akkor nem hat eléggé. Egyelőre kísérletezek az ideális mennyiséggel.

Az illatát szeretem, az összetevők szépek. Ha sikerül eltalálni hogy mennyit kell felrakni, akkor működik is (simít, puhít, könnyű kifésülni a hajat).

Egy pont mínusz azért mert a mennyiség eltalálása nehéz. Még egy pont mínusz azért mert száraz hajra (két hajmosás között) egyáltalán nem lehet használni. Ilyenkor ragad, egyáltalán nem szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

--------------------------------------

Korábbi vélemény: