Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

andi91

2013. február 4.

Sokkal jobb, mint bármilyen másik műanyag, szilikonos vacak!! Komolyan mondom, a hajam már egy használat után sokkal egészségesebbnek nézett ki!! Szépen ki tudtam fésülni, és tényleg nem kell belőle sok (direkt számoltam, összesen 7 puffot fújtam a töröközőszáraz hajamra).

update: tényleg nem kell belőle sok... olyannyira nem, hogyha egy kicsit is többet rakok, mint kéne, akkor összeragad tőle a hajam... mintha egy hetes zsír lenne rajta... JAJ. -1 csillag ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

CocoSunrise

2013. január 7.

UPDATE Egyetértek, hogy nehéz eltalálni a mennyiséget. Én csak úgy merem használni, hogy először a tenyeremre fújom és utána kézzel teszek belőle a hajamra. Egyébként nem rossz termék ez, nagyon gazdaságos is... de ha elfogy nem fogom újravenni. Nem volt pénzkidobás, de szerintem van ennél jobb is a szilikonmentesek között, csak kisérletezni kell. Pl míg a nekem való szilikonmentes sampont elsőre megtaláltam, balzsamból csak a 3. volt tökéletes.

Használgatom, de kicsit kevésnek érzem... nem zsírosítja a hajat, tényleg ápolja, de nekem nem eléggé szerintem. Na majd még hosszútávon meglátom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

martica8827

2012. december 22.

Nekem nagyon bevált! nagyon kevés kell a hajra,mert ellenkező esetben elnehezíti. hajmosás előtt kókusz olajozok.Egész éjszaka rajta hagyom,de elég 2-3 óra is. megmosom a hajam és utána vizesen ráfújom a hajamra ezt az Alverde terméket. Nagyon könnyen tudom kifésülni a hajam. Hajvégápolót nem használok. Töredezett hajszálnak nyoma sincs amióta így ápolom a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

yoyo85

2012. november 24.

Számomra sokkal jobb, mint az előzőleg használt Schauma, vagy akár Gliss Kur. Elég hosszú a hajam, mégis elég belőle 2 fújás. Mióta használom kevésbé száll a hajam, viszont nem zsírosodik hamarabban, a hajvégápolót teljesen elhagytam, emellé nem szükséges. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

Lujza1104

2012. november 14.

Amikor először használtam egyáltaán semmilyen hatását nem észleltem. Most így utólag jöttem rá, hogy azért, mert annyi minden mást kentem még a hajamra ezen kívül is. Pár napja láttam a szekrényemben, hogy ez még megvan, ugye nem vált be, nem használtam el. Azonban kidobni meg sajnáltam, ezért újra nekiálltam fújogatni vele a hajam. Hát meg vagyok döbbenve! Mivel mást nem is nagyon kenek a hajamra, ezért most szépen érződik a hatása. Teljesen felpuhult a hajam, egész nap csap simogatom, mert olyan finom selymes. A fodrászom is mondta, hogy vmi olajos termékkel ápoljam a hajam végét, mert olyan száraz, töredezett, de ezzel sokkal jobb. Annyi, hogy vigyázni kell vele, én a hátközépig érő, viszonylag sűrű hajamra 4x fújok belőle. Ez a "még nem lesz tőle olajos, de kényelmesen érződik a hatása" kategória.

Update: mégse tévedtem elsőre. A múltkor, mikor olyan puhának éreztem a hajam, az valójában a kókuszolajos pakolásnak volt köszönhető. Most anélkül használtam, kemény 3x fújtam a hátközépig (sőt attól vmivel lejjebb) érő hajamra és tisztára összeállt. Mintha nem is mostam volna hajat. Nagyon dühös vagyok, most emiatt fogjam össze, pedig soha nem hordom összefogva, ki nem állhatom. Persze se puhább nem lett a hajam, se csillogóbb, se semmi. Kiöntöttem a mosdóba ezt a szemetet, mert a fújós tubus még jó lehet vmire. Kár, hogy az 1 csillag a legkisebb, amit adni lehet, mert legszívesebben mínusz 5-öt adnék neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

lubi

2012. október 29.

Kicsit nehéz helyzetben vagyok/voltam mert én tényleg indokolatlan mennyiséget használok mindenből, amiből csak lehet.. általában nem is gond, pazarlás persze, de a hajamnak nem ártott eddig soha.. a spray-kkel még inkább így vagyok, mert mindig jó illatú haj spray-m volt, amit legszívesebben 10 percenként fújkálnék.. nekem is gliss kur volt előtte, amiből annyit fújhattam a hajamra, amennyit nem szégyenlek... viszont szilikonmentesség miatt erre váltottam, és szerintem maradok is ennél, de hozzá kell tennem, hogy megszenvedek a használatával...

Negatívum:
- Nagyon kell figyelni a megfelelő mennyiségre... száraz hajra fújtam először 2-3 fújást, be nem zsírosodott tőle, viszont nem tett vele semmit... aztán mikor újra befújtam, meg ragacsos lett...

Pozitívum:
- Törölköző száraz hajra fújtam 2x-3x, aztán befújtam a fésűmet vele, majd így fésülködtem meg ... aztán tenyerembe fújtam 1-et vagy 2-öt és csak a hajvégeimet "kentem be" vele.. így a hatás szép lett, puha, úgy érzem a hajvégem nagyon szereti, emellett a fésülést könnyítette... ezért a sok macera ellenére ezt a + hoz sorolnám.. Tényleg úgy éreztem, hogy élettel telibb a hajam
- Nagyon tetszik az illata, bár sajnos nem marad meg sokáig a hajamon.. viszont valamire nagyon emlékeztet, és ahhoz a valamihez biztos, hogy kedves emlékek fűznek :)
- Összetevők miatt megadom az 5*-ot, meg azért is, mert szerintem maradok ennél, ha csak nem jön ki egy hasonlóan bio, még jobb termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Negatívum:

Pozitívum:

Theresia

2012. október 15.

Eleinte tartottam tőle, hogy az egyébként könnyen zsírosodó hajamra nem lesz jó, de egyszer úgy gondoltam, egye fene, megveszem, max. ha nem jó, továbbajándékozom vagy eladom. De örömmel mondhatom, hogy bevált! :) Bár én is jártam már úgy, hogy gyorsabban bezsírosodott a hajam, de kitapasztaltam, hogy elég, ha minden második hajmosásnál használom, és csak pár fújásnyi elég. Sőt, én leginkább úgy csinálom, hogy a tenyerembe fújom, és aztán a kezemmel oszlatom el a hajvégeken. Könnyebben fésülhető a hajam, nem gubancolódik össze a vége, és szép fényes is lesz tőle. Az alkohol sem szárítja ki. Az illata engem az uborkáéra emlékeztet kicsit. :D De nem rossz, meg lehet szokni, és nekem a hajamban nem marad meg az illata. Szerintem megfelel az ár-érték aránynak, tőlem 5-t kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Morna

2012. október 15.

Teljesen leváltotta a szilikonos kifésülősprayjeimet. Annyira szeretem, fényes, illatos és puha haj marad utána, megfelelően ápol és ha néha túl sokat sikerül fújnom belőle, akkor se marad olajos a hajam. Érdekes, hogy ott az alkohol benne és nem szárít. Remélem nem is fog. Árban is korrekt, már használom 1 hónapja és alig fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

natasha

2012. szeptember 19.

Mikor először használtam úgy éreztem hogy ez olyan mintha víz lenne, ész nélkül fujkáltam mint a Gliss kurt, aminél meg se kottyan ha sokat fújok, viszont ennél összeállt a hajam, és zsíros lett.
Egy hónap után kitapasztaltam a mennyiséget,két hajmosás között is használom, és szebb a hajam élettel telibb,a hajvégeim szebbek, tényleg hidratálja.
Összetevők jók, sose fog elfogyni, ára jó,úgyhogy azt hiszem megtaláltam a kifésülő spraymet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

tetty08

2012. szeptember 16.

Nekem bevált. Főleg amikor az embernek nincs kedve balzsamot kenegetni a fejére és kivárni a hatóidőt. Szép, sima lesz tőle a haj.Annyi, hogy ész nélkül nem érdemes vele locsolkodni, mert bizony el lehet érni a zsíros, ragacsos hatást is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid