Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. szeptember 5.

Tetszik az illata, de semmit nem csinál a hajammal,pedig gondoltam hogy egy ilyen olajos cucc biztos majd nagyon ápolja, de semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Mintyss

2012. szeptember 5.

Nemrég vettem és pár használat után kijelenthetem, hogy nekem nagyon nem vált be. A hajam sprőd és élettelen lett tőle, pedig törölközőszárazon fújtam be, ahogy az utasításban áll. A kifésülést se könnyítette meg ráadásul lelapult a hajam. Az illatával még megbarátkoztam volna (olyan édeskés tejesfagyi illat), ha használ, de így kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

lonely90

2012. augusztus 11.

Nem tudom, hogy használ e. Egy hét fesztiválozás után vettem meg a hajam helyrehozása érdekében. Nagy változást nem vettem észre, viszont vizes hajra fújva nekem nem segítette a kifésülést, sőt... A mennyiséggel pedig nagyon vigyázni kell, mert 6-7 fújástól olyan lett a hajam száradáskor, mintha étolajba lógattam volna :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

IzabellaRita

2012. augusztus 4.

Szerintem nagyszerű hajápoló, én most kezdtem használni és már el is döntöttem hogy soha többet nem veszek hajbalzsamot, mert ez tökéletesen helyettesíti bármelyiket. Arra tényleg ügyelni kell, hogy csak a hajvégekre szabad belőle fújni, mert különben már másnap zsíros lesz a hajad tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Batka

2012. július 24.

Hihetetlen,milyen hülye emberek vannak:napok óta emlékeztetem magam,hogy fel kell rázni használat előtt,és használatkor mégis elfelejtem...viszont így is kiválóan ápolja a hajat,kifejezetten puhábbak és egészségesebbek tőle a hajvégek,nade azért igyekszem ezután rendeltetésszerűen alkalmazni.Az illata(így felrázva)igen fincsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Imola5

2012. július 17.

Nekem tetszik az illata, de csak a hajvégekre szoktam fújni belőle, mert egyébként nekem zsírosította a hajam. Nagyon sokáig elég lesz, mert csak 3-4 fújást szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

abcd

2012. július 4.

Nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy végre van natúr hajspray és ebből is natúrt használhatok. Az egy dolog, hogy az illata nagyon nem tetszett, de ez nem zavart, lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de képtelenség kifésülni a hajam ha ezzel fújom be. Tépem vele és kihullik egy csomó ezért úgy döntöttem, hogy visszatérek a "bolti" (schauma) fújoshoz, lehet, hogy az nem natúr, de azzal legalább kevesebb hajam hullik ki. Sajnálom, mert az alverde samponokkal nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

bogarka

2012. június 29.

Vizes hajra fújva tökéletes fényes, puha hajam lesz tőle.Az illata nagyon finom cukorkás, én még erősebb tartósabb illatfelhőt is el tudnék belőle viselni. Ezer évig elég lesz, mert nagyon kevés kell belőle, nagyon kellemes érzés használni, feldobja a hajmosást -vagyis annak befejezését :)) Most folyamatosan a hajam tapizom mennyire sima lett :D :D

Update: mióta használom, többször dicsérték a hajam.Egyrészt szép fényes, másrészt nem száraz.Én a vizes hajra fújok nem túl közelről 3-4 pumpálásnyit,és turbánba csavarom a hajam.Nekem eleve világos, vékonyszálú, szőkés melírozott, se nem göndör, se nem egyenes, nagyon szöszölődős hajam van, erre megfelelő.Nem vettem észre hogy szárítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Scatty

2012. június 24.

Eddig kétszer használtam, az illatát szeretem, talán egy kicsit tényleg puhított a hajamon. Egyelőre teljes bizalmamat élvezi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Corra

2012. június 23.

Nem értem, hogy hidratálhatja a hajat egy olyan termék, amelyben második összetevő az alkohol.... hacsak nem rengeteg olajjal, de az nem annyira hidratálás, mint inkább zsírozás. Óvatosnak kell lenni vele, egy fújásnál több után már lehet újra hajat mosni sajnos. Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid