Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Milli006

2012. június 12.

Nekem egyáltalán nem jött be, a hajam puhább és fényesebb, ha nem használom...
Ha valakinek kell, szívesen odaadom, mert csak áll a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 12.

Nekem egyáltalán nem jött be, a hajam puhább és fényesebb, ha nem használom...
Ha valakinek kell, szívesen odaadom, mert csak áll a polcon.

arminacska

2012. június 2.

Jaj... elsőre túl sokat pumpáltam a hajamra, elszállt velem a ló - a hatás: zsíros haj, főleg hogy előtte volt fenn a fejemen hajpakolás is... ó te jó ég, most holnapig várok, had moshassak hajat (nem fogom emiatt egy nap után megmosni a hajam), és utána maximum három pumpálást nyomok... és pedig nem a fejbőrömre ment, és bezsírosodott. De még nem pontozom le, mert egyébként puha, fésülhető lett a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

melindadd

2012. május 24.

Nekem is nagyon bevált.Szinte az egyetlen "balzsam-spray" (mert már nem használok balzsamot hála ennek a terméknek) amitől nem zsírosodik újra a hajam és tényleg kifésülhető,puha, friss hajam lesz :-) 100% hogy újra fogom venni!

Tényleg hihetetlenül jó! 100%-is elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Tényleg hihetetlenül jó! 100%-is elégedett vagyok vele!

rocksteadycat

2012. május 11.

Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam. "Eltüntette" a sprőd hajvégeket. Finom illata van, és jó az ára. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Shine*

2012. április 21.

Először nem akartam megvásárolni, de végül győzött a kíváncsiság. Ambivalens tapasztalataim vannak vele: gyönyörű fényt ad, mégis száraz, durvább tapintású lett tőle a hajam. A hajvégeim is jobban töredeznek mióta ezt használom. Azért el nem dobom, de ritkábban fogom igénybe venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

karli

Korcsoport: < 18
2012. április 13.

Én megszerettem, vizesen is és szárazon is használom, bár nekem elég száraz, sprőd a hajam hossza a festéstől és a vasalástól. Száraz hajra úgy használom, hogy a kezemre fújok és úgy simítom rá. Finom puha lesz tőle. Az illata egy kicsit először tényleg soknak tűnik (erős cukorkás), de másnap már nem érezni. Sokkal jobb mint egy balzsam, mert attól nekem elnehezedik, hamarabb zsírosodik a hajam, és kevesebb napig tartja a formáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. április 13.

zsu044

2012. április 11.

A legrosszabb hajtípusom van: zsíros, vékonyszálú, ennek tetejébe még száraz végű. Szuper.. Szeretem ezt a hajápolót, én eleve szeretem a praktikusan használható, gyors dolgokat. Ezzel csak 3-4 fújás a vizes hajra, ha sietek, vagy lusta vagyok, a balzsamozást el is hagyom, ettől is szépen kifésülhetőek a hajvégek. Viszont ennél többet nem szabad fújni, egyszer megtettem, gondoltam ápolja csak a hajvégeket, moshattam újra a hajam, mert tiszta olaj volt. Finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

Vick

2012. március 31.

Kellemes tapintású lett tőle a hajam, kedvező áron kapható. Ami miatt nem adok max. csillagot, az az illata, ami nekem kicsit sok (bár elillan száradás után nagyrészt), illetve ha óvatlanul többet fújok fel, zsíros hatású lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

Lilla16

2012. március 29.

Finom az illata és a hatás is elég jó, könnyű kifésülni, puha lett tőle a hajam vége. Csak annyi h nehezen tudom csak a végére fújni, ha kicsit is megy feljebb, ahol nem száraz a hajam, akkor ott elég olajos marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

ircsi

2012. március 23.

Kellemesen csalódtam benne, mert egyáltalán nem nehezítette el a hajam. A hajvégek szárítás után végre nem állnak "seprűformában". Balzsam helyett is tökéletes. (balzsam már sok, mert rendkívül zsírosítja a hajam.)
Update: Tökéletesen kiváltotta nálam a balzsamot. Olyannyira, hogy vizesen ráfújva a végekre simán ki tudom fésülni a hajam és így a haj egészére jut. Tényleg kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid