Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. augusztus 22.

Kiszerelés: 3 g

godori

2013. január 8.

Az eddig próbált korrektoroknál jobb a fedése de nem tökéletes. A zöld rész nekem se vált be ezért 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

petracska13

2013. január 7.

Nagyon sokat gyötrődtem azon, hogy mit írjak ehhez a korrektorhoz. Először is azzal kezdeném, hogy nem értem, hogy minek bele parfüm. Vannak olyan (ráadásul nem natúr) korrektorok, amikből ki tudják hagyni. (egyébként most megnéztem a Terra Naturikat és azokban is van...) De rájöhetnének már, hogy az emberek amúgy se az illata miatt veszik meg, mert így is két csoportba osztható az illatukról alkotott vélemény: "borzalmas" és a "már megszoktam/hozzászoktam". Egyébként ezt leszámítva az összetevőivel semmi baj sincs.
Piros foltjaim szerencsére nincsenek, így a zöld felesleges, de a másik két színt szépen tudom használni, ami meglepő, mert először a barnát nagyon sötétnek tartottam. A pirosas szépen elfedi a karikákat, könnyű vele dolgozni, nem mászik el, persze megtisztított bőrre kell felvinni, utána pedig a fixálás sem maradhat el. Összességében egy jó kis termék, megkapja az 5 csillagot, úgy érzem gonoszság lenne csak a parfüm miatt levonni egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

kiwi80

2012. december 28.

Akciósan sikerült hozzájutnom a dm-ben, de igazából nem győzött meg. A fedőhatása gyenge-közepes, mondjuk Nekem alapból karikás a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

szambi

2012. november 27.

Nos, ezzel is csak annyi a problémám, mint a többi ilyen korrektorral, hogy többnyire csak egy színt tudok használni. A rózsaszín nekem nagyon bejött a szem alatti karikákra, de a többit nem nagyon tudtam használni, illetve nem fogyott olyan ütemben.
Sosem értettem, az én piros foltjaimon valahogy nem segít, ha zöld valamit kenek rá, nem tudom miért. A barna meg hmm... bőrhibákra tényleg jó, de valamiért az sem fogy olyan gyorsan, nem mintha nem lenne mit takarni, de nem fogy, na. Így meg mindig oda jutok, hogy van két teli rész meg egy üres, de egy színért meg nem akarok újat venni, ahhoz kevés van benne. Sajnálom de rájöttem, hogy nekem gazdaságosabb, ha egy színű korrektort használok. Egyébként jó termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

wanda

2012. november 22.

Az elején nem voltam meggyőzve, mert ezelőtt egy brutális fedőképességű korrektort használtam, ennek meg olyan közepes a fedése... Cserébe viszont nagyon természetes hatást kelt és nagyon jól épithető. Én mind a három szint ki tudom használni, összességében szeretem, az ára is baráti és mégiscsak ez egy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Laura

2012. szeptember 27.

tökéletes! illata csodás, állaga is. jól fed. tartós. nekem ennyi elég. 25%-osan vettem a dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

quinnie0715

2012. augusztus 3.

Itteni vélemények hatására vettem meg. Nekem főként a zöld rész hasznos, a pattanások pirosságának enyhítésére. A bőrömön kissé fehéres lesz a színe, némileg tényleg halványít is. Erre szoktam tenni a barnát, ami érdekes módon, bár elég sötétnek tűnik, de az én nagyon világos bőrömön pont jó. A kettő kombinációjával együtt elfogadható az eredmény, de nem az igazi a fedés. A tartóssága néhány (3-4) óra. A rózsaszín részt nem használom. Összességében, jó kis termék, de csak enyhe bőrhibákra elég, mellé még szükséges az alapozó, púder, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

garam mazsola

2012. július 14.

Elégedett vagyok vele, teljesen jól fed, tartós, és a nyári barnulás sem probléma, mert jól keverhető a barnás és a rózsaszínes rész. A zöld mondjuk sosem fog elfogyni, ez kicsit bosszant, de a másik két színnel elégedett vagyok annyira, hogy megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Melinda

2012. július 3.

Jól kenhető, természetes hatást kölcsönöz az arcbőrnek és praktikusan mixelhetőek a színek. Az illata és állaga is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Gigi81

2012. június 16.

Itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom és nagyon elégedett vagyok a termékkel, rendszeres használója leszek. Mindhárom szín nagyon jól használható, tartóssága, összetevői kiválók és ami számomra fontos egy korrektornál, az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.