Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. augusztus 22.

Kiszerelés: 3 g

naiva

2012. február 10.

Én főleg a rózsaszín részét használom, mert sajnos sokszor sötét karikák jelennek meg a szemem alatt. Próbáltam erre a célra kifejlesztett korrektort korábban, de annak az árnyalata nem volt megfelelő, valahogy nem tudta eltüntetni a sötét részeket, ez viszont szuperül működik! A többi színt eddig nem használtam, de nekem már így is megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

nickie23

2012. február 3.

Megvettem. Ez az inkább ne is vettem volna meg kategória...El is fogom ajándékozni. Nekem nem vált be, számomra, ez a legrosszabb az alverde korrektorai közül. Pedig nem erre számítottam az előttem szólóak véleménye miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

rocksteadycat

2011. december 30.

Tegnap vettem.. nagyon elégedett vagyok.
Nem tudok jobbat írni, mint az előttem írók.. csak azt hogy szuper! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 30.

Tegnap vettem.. nagyon elégedett vagyok.
Nem tudok jobbat írni, mint az előttem írók.. csak azt hogy szuper! :)

Rony

2011. december 9.

Nekem nagyon bevált. Mostanában egyre több Alverde újdonságot vélek felfedezni a polcokon.
Mindenképpen Alverde korrektort akartam venni, de én az ecsetes változatot akartam megvenni. Aztán a boltban megláttam ezt. Volt tesztere így kipróbáltam, az ecsetes verziót is kipróbáltam, összehasonlítottam a kettőt, és így ennél döntöttem. Ma hasznosítottam is a rózsaszín részt, ugyanis éjszakás műszak után, 2 óra alvás elteltével elég sötét karikáim voltak. Szépen elfedte a karikákat, a zöld nagyon jó a piros foltokra. A barna részt valószínűleg nem fogom használni, mert túl "hófehérke" vagyok, de így is nagyon jó vételnek tartom.
Nagyon ajánlom másoknak is! Kötelező darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

Nagyon ajánlom másoknak is! Kötelező darab!

natasa

2011. október 26.

Már vártam, hogy hozzánk is megérkezzen, mert a bio/natur korrektorok árnyalatai nem igazán váltak be.
A szem alatti karikákra kerestem régóta valamit, nekem ott kicsit sötétebb a bőröm, így ezt az árnyékot szeretném eltüntetni. A rózsaszín jó erre elvileg. Ez tényleg működik is, szerintem szépen elfedi, nem marad maszkhatás, persze utána púderezem az ásványi púderrel.
A zöld a pirosságot hivatott eltüntetni. Nekem ez is bevált.
A barna szín az egyenetlenségeket egyensúlyozza ki. A németek azért nyafognak a német oldalakon, mert túl sötétnek gondolják. Szóval nagyon fehér bőrűeknek lehet, hogy nem nyerő. Nekem még ez is jó. (Barna haj-barna szem)
A rózsaszín miatt már megérte megvenni, olyan ezer forint körül van az ára.
Könnyű használni, az állaga pont jó. Összetétele rendben van. Korrektor ecsettel (szintén alverde) szépen felvihető. Természetesen kell utána még alapozó vagy púder, mint minden korrektornál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 26.

A zöld a pirosságot hivatott eltüntetni. Nekem ez is bevált.
A rózsaszín miatt már megérte megvenni, olyan ezer forint körül van az ára.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.