Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: SziNo, Módosítva: 2020. január 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az Alverde 7-napos ampullakúra tökéletesen egymásra épülő receptúrák kombinációja.

• A kék ampulla hialuronsav, barna- és zöldalga, ezerjófű és erikavirág tartalmával intenzíven hidratál.
  • A zöld ampulla verbénával és loncvirággal támogatja a bőr védelmi funkcióját az oxidatív stresszel és káros környezeti hatásokkal szemben.
  • A sárga ampulla az acmella, a mezei katáng és az olíva hatóanyagával csökkenti a kisebb ráncokat.

vgeorgina

2020. augusztus 12.

Ajándékba kaptam ezt a kúrát, megmondom őszintén kicsit féltem tőle, elég érzékeny a bőröm, imádom a natúr, környezetbarátabb termékeket, de sok kinyírja a bőröm. Ennek ellenére meg voltam vele elégedve, nem okozott pattanásokat (bár mellette nizoralt alkalmaztam többször, mint egyébként - gomba okozta pattanások miatt), kellemes még az illata is, puha lett tőle a bőröm. Csodát azért nem tett, főleg nem 7 nap alatt, de összességében tetszik. lehet, hogy néha magamtól is tartok egy ilyen kúrát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

kaposztamester

2020. június 17.

Nagyon finom az illata , kiadós mennyiség és valóban jó hogy be van napokra szépen számozva . Olcsó is .
Valamiért a párom az egyik ampullától kipattogott ( talán a sárga színű ) , de összességében jó . Egyszer érdemes mindenkinek kipróbálni .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Ginatural

2020. május 4.

Nekem nagyon bevált ez a 7 napoa kúra, bár eddig sem voltak hálistennek nagy gondjaim a bőrömmel, de sajnos mostanság a 24 órás műszakokban egy kicsit megviseltebb az arcom. Ez a kis ampullakúra segítséget nyújt a fáradt bőrömnek. Sokkal kipihentebb és egészségesebb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Bogirl*

2019. december 21.

Így az év végére testileg lelkileg egyaránt elfáradtam, ami bizony látszik az arcomon is. Gondoltam is, hogy kicsi kényeztetés most már jár. Egy ideje nagyon sok alverde termékkel szemezgetek, szeretném a teljes arcápolási rutinomat natúrkozmetikai termékekkel felállítani. Így jutott végül a választásom erre az ampulla kúrára, és mert nagyon kíváncsi is voltam, hogy milyenek az ampulla kúrák. Tegnap fejeztem be, számomra nagyon látványos a változás. Ráncokkal koromból adódóan nem igazán vannak problémáim, de a szem és száj körüli apró ráncocskák halványodtak.
Összességében sokkal szebb a bőrképem, puhább es üdébb a bőröm, néhány pattanásom keletkezett az egy hét alatt, bár úgy vettem észre, hogy ezek inkább már elindult folyamatok voltak, viszont most előbb beértek, mint szoktak. A pattanások nem zavartak, mert az a 3-4,ami a héten kialakult, sokkal hamarabb és szebben gyógyult, mint szokott. Imádtam használni, és imádom a végeredményt is! Szerintem újravevős lesz még nálam!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

violetti

2019. május 14.

2 napja fejeztem be a kúrát, de még mindig látványos a hatás. Én ugyan még alig ráncosodom így 31-hez közelítve, de sokkal simább és puhább lett a bőröm, főleg az orcákon és homlokon látom a változást. Mindenképpen újra fogom venni, külön öröm, hogy vegán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

domanybeatrix

2019. február 8.

Akartam valamivel kényeztetni magamat, sokat vagyok fáradt és nyűgös, aztán ez már a bőrömön is elég jól látható volt.
T zónában néha fénylő, de egyéb helyeken szomjazó bőröm van, és túl sok rétegezést sem szereti.
Tegnap végeztem a hét nappal. Nekem mindig beszívta a bőröm, kellemes volt használni, jutott belőle mindenhová. Tetszett, hogy be vannak osztva az ampullák, mert nem lett volna türelmem minden este végigbogarászni a miniatűr leírást.
A kencék illata nekem tetszett, a barátom is megjegyezte, hogy finom illata van.
Összességében a termék jó, ha esetleg más (nagyobb) kiszerelésben lenne, még jobban örülnék neki, csak a csomagolóanyag mennyisége miatt adok neki négy csillagot.
Szerintem fogok még belőle vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Szerintem fogok még belőle vásárolni.

alphecca

2018. december 30.

A terméket a felirat nomrál és száraz bőrre ajánlja. Nem véletlen. Arra tökéletes, szép bőrképet ad, hidratál, kellemes illatú és nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Ennie86

2018. október 21.

2 napja végeztem a 7 napos kúrával.
Elsőre leszögezném: zsíros bőrűeknél nem fog maradandóan felszívódni!
Egyébként nagyon praktikusan be vannak osztva az ampullák. Nagyon látványos javulást nem fedeztem fel, de tényleg puhább, és kisimultabb lett az arcom. :) Nagyon finom, visszafogott illatuk van a kis ampulláknak. Kellemes volt használni, viszont zsíros/kombinált bőrre csak óvatosan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

2 napja végeztem a 7 napos kúrával.
Elsőre leszögezném: zsíros bőrűeknél nem fog maradandóan felszívódni!

Antioxidánsok: Malachite Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.