Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Hidratáló krémek

Az alverde új alpesi rózsa kivonatot tartalmazó arcápoló családja a fiatal, 20 év feletti bőr igényeinek megfelelően került kialakításra.

Az alpesi rózsa a svájci hegyekben, 1500 m tengerszint feletti magasság felett nő. A gyönyörű kinézetéről híres rózsa magas polifenol tartalma megköti és semlegesíti a szabad gyököket és véd a korai bőröregedéstől.

A havasi gyopár kivonat antioxidáns hatású és segít megőrizni a bőr egészséges egyensúlyát.

A nappali arckrém, az éjszakai regeneráló arckrém és az arcszérum használatával az arcbőr frissé és ragyogóvá válik.

caarmaa

2012. március 1.

pár napja vettem, esténként használom a tisztítás után, de még krém előtt. eddig tetszik, puha, hidratált érzetet ad a bőrömnek, szerintem már önmagában is jól hidratál. eddig5 pont, aztán pár hét múlva meglátjuk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

médea

2011. szeptember 18.

Kétszer volt ilyen szérumom, én nagyon szerettem. Kellemesnek találtam az állagát. Mivel szérum mindig kentem utána krémet is. Sminkelni is könnyű utána. Nekem nem hámlott le a bőrömről.
Én is találkoztam már ilyen krémekkel amiket a bőröm nem tudott felszívni teljesen. Ezek szerint ez a mi bőrünkön is múlik nem csak a krémen?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 18.

natasa

2011. április 16.

20 év felett ajánlják. Felette vagyok, jócskán.:-) Kevés és szimpi összetevője miatt tettem vele egy próbát. Nagy elvárásaim nem voltak. Az állaga kicsit híg, az illata nem hasonlít rózsához, inkább kicsit édeskés, de nekem tetszik. Sminkelni viszont nehéz utána. Az alapozót nehéz felvinni, mert lehámlik minden. Ezek szerint nem szívja be rendesen a bőröm. Kár, mert eleinte nagyon tetszett, módosítom az először adott pontszámomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 16.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.