Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A mosakodógél komplex barna és zöld algával, a tengervízből származó nyomelemekkel és ásványi anyagokkal teszi különlegesen frissé a bőrt, segít megőrizni a nedvességtartalmát. A gél megszabadítja a bőrt a környezeti szennyeződésektől, sminktől és a felesleges zsírtól. Egy innovatív, ásványi anyagokban gazdag tengeri alga-komplex formula segíti az ellenállóbb bőr elérését.

Vegán termék.

redrick

2016. október 30.

Rendkívül macerásan lett összerakva az arcbőröm; bizonyos területeken zsíros és pattanásos, máshol pedig száraz és hámló. A készítmény erős, szárító, pattanások ellen hatékony és látványos a változás, a száraz részeket pedig utána arckrémezem alváshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Reese

2016. szeptember 17.

Páromtól kaptam karácsonyra szettben. El kellett használnom, mert tőle kaptam, de nagyon nem jött be. Inkább irritálta a bőröm, nem kezdett semmit télen sem a zsíros bőrrel, és zavaró a szaga. Kínkeservvel elhasználtam, alig vártam, hogy elfogyjon. Alapvetően szeretem az Alverde termékeit, de ez nekem nagyon nem volt jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Via84

2016. június 5.

Nekem bevált! :) Igaz, hogy szárít,de én utána hidratálok, és nagyon sokat segített a miteszeres bőrömön, azóta nem sok van,az is inkább csak közelről látszik! Jár az 5*!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

lessy0101

2016. május 15.

Hát nem valami jó.. :( Sajnos nekem nem válnak be az Alverdének az ilyen kenceficéi csak a sminkjei. Nagyon szárította a bőrömet, húzódott miután használtam elég rendesen. Egy pozitívumot tudok felhozni; frissebbnek éreztem az arcomat és ez reggel jól jött. De nem használtam el, nem tudtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

danna113

2016. április 27.

Igen vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Egyrészt semmi különöset nem vártam tőle, viszont hasznãlat után percekig csak pislogtam, ugyanis ez az eddigi legjobban tisztító drogériás arclemosó, amivel valaha talãlkoztam. Éppen nem használtam micellás vizet előtte és úgy szedte le sminkemet, mint a villám. Utána az ecseteimet is ezzel mostam le, és nem gyòztem nėzni az órát, hogy fele annyi idő alatt készen lettem velük. Talán egy icipicit szárít, viszont cserébe sose volt ennyire tiszta érzetű és látványú arcom hasznãlat után. Másrészt viszont van egy nagy problémája: a szaga. Borzalmas. Minden használatakor 'mėly levegő be, arc lemos, vízzel leöblít, levegőt vesz'. Egyszerűen annyira erős és fanyar, hogy még másfél heti használat után se szoktam meg teljesen. Szívem szerint levonnék ezėrt egy csillagot, de a tisztító hatékonysága miatt, azért megėrdemli az ötöt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

beautylexa17

2016. március 1.

Már régebb óra ki akartam próbálni Alverde termékeket az arcomra és ezzel kezdtem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, egy borsónyit nyomok a tenyerembe majd picit bevizezem és felviszem az arcomra. Ezután egy vizes vattával távolítom el. Jól leszedi a sminket, szennyeződéseket és valóban jó kombinált bőrre. Az ára sem vészes 1100 ftért árulják nálunk de 890ért vettem meg akciósan szóval szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 1.

moe

2015. november 24.

Az első benyomásom erről a lemosóról nem volt éppen kellemes. Nagyon húzódott tőle a bőröm, elég rendesen kiszáritott azokon a területeken is ahol elméletileg máskor zsiros volt az arcbőröm (nem is tudom hová soroljam a bőrtipusom: kicsit tág pórusú, kicsit vizhiányos, kicsi kombinált). De nem adtam fel és ezt egyáltalán nem bántam meg. Pár használat után már semmilyen bőrhúzódást nem éreztem, sőt az aprócska pattanások is teljesen visszahúzódtak. A száraz bőrfelületek is eltűntek, pedig attól tartottam, hogy csak súlyosbodni fog a helyzet, mivel az alkohol a második helyen van az összetevő listán. Egyszóval rendbetette az arcbőröm :) Hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

magichand

2015. november 4.

Szerelem! Kb. egy hete használom, fantasztikus friss az illata, krémessé válik a bőrömön, és felhabzik, nem szárít. Reggel és este is bevetem, sőt néha fent hagyom száradásig, hogy jobban kifejtse a hatását. Nem tudom mi történik Alverdééknél, de megtáltosodtak. :) Eddig is szerettem a termékeiket, de a legutóbbi négy termék teljesen átalakította a bőrömet, már mások is megjegyezték. A jelenlegi kombináció, amit használok: viaszvirágos CC krém nappalra, lemosónak ezt a terméket, a kék hibiszkuszos éjszakai krémet, és a 24H Balance krémzselét. Irritációnak, száraz, húzódó bőrnek már nyoma sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua