Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

KisKormos

2013. augusztus 8.

Normál bőrömre egy kicsit hogy túl tömény, de azért kedvelem. :) Jó rózsa illata van és a hajamat is szépen puhítja...Azonban az olaj összetevők mellett van 1-2 ami nem igazán tetszik nekem, emiatt újravenni valószínűleg nem fogom. De egynek megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

opozi

2013. július 27.

Hatása nem nagyon érzékelhető, vigyázni kell a felvitt mennyiséggel, mert ha kicsit eltúlzod, túl sok lesz a normál bőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

nikamo

2013. április 9.

Kiütötte a bőrömet és penetráns az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 9.

Kiütötte a bőrömet és penetráns az illata.

Nusee

2013. március 27.

Nekem ettől szép arc bőröm volt, míg el nem fogyott... de tényleg nagyon jó száraz bőrre, vizesen felkenni a fölösleget törölközővel áttörölni, többet ér mint egy arckrém :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Detti

2013. március 17.

Éjszakára használom, de csak amikor szükségesnek találom. Vizes bőrbe masszírozok 1-1 cseppet, nekem nem okoz problémát, de az illatát nem kedvelem, nekem nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

kiscsibe

2013. január 4.

Nekem hosszútávon próbálva, nem volt semmi értékelhető hatása arcon. Sajnos, pedig szeretem, mert finom az illata és jók az összetevői. Én is, mivel nem akartam kidobni, kipróbáltam hajra. Arra bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

beautygeek

2012. november 26.

Nagyon meg akartam venni, de elmaradt a várt elégedettség. Az arcomra kentem és rajtahagytam egy órát. 2 hétig minden nap megismételtem de nem vettem észre semmi változást. Pedig olyan aranyos kis üvegben van.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
klaresz

2012. november 13.

imádom. nem a teljes arcomon használom, csak a szemem körül. nem találtam jó szemránckrémet, aztán rájöttem, h talán a krém állag a baj. ez tökéletes, és csak egy fél csepp kell belõle. a hajvégeimen is ki fogom próbálni. olyan illata van egyébként, mint a dr. hauschka termékeknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

MiaMatschinson

2012. augusztus 2.

Nekem a bőrömre nem jó, kicsit kipattogtam tőle. Aztán arra gondoltam, hogy megpróbálom az extra száraz hajamra, mert áttértem szilikonmentes hajápolásra, és nem érzem elégnek a balzsamomat. Így diónyi balzsamhoz kevertem 1-2 pipettányi olajat. És ahh, igen! Az eredmény csodálatosan puha, fényes, jól fésülhető, valóban hidratált haj!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

napsugar14

2012. március 31.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Isteni rózsa illata, és nagyon jól ápolja a száraz bőrömet. Egyből beszívódik, nem hagy maga után olajos réteget, és a pólusokat se tömíti el. A hajamra is szoktam kenni belőle, főleg a végére, és szép, csillogó, puha lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!