Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szilviab, az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2017. március 8.

Kategória:   Samponok

kanoc

2014. november 8.

Maga a fürdető jó, nem volt eddig nekem sem és a kislányomnak sem problémánk vele. Viszont az utolsó 2 amit vettem 5 nap után más illatú lett, és nem finom, nem tudom, hogy mitől. Samponnak nem jó nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

ficuskinky30

2014. január 30.

Én ezt a terméket nem értem: hogy lehet egy babatermékbe 4. helyen az alkohol? És az hagyján, de nagyon érződik a szagán is! Nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Aisha

2013. augusztus 4.

Nagyon kimeletes, finom enyhe illatu. Gyerekeknek es nekem is bevalt, az arcomat is batran merem mosni vele. Jo ara is van, a tobbi naturkozmetikumhoz kepest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Csalány

2013. július 22.

Évek óta ezzel fürdetem a kislányom. Finom illatú, kellemes, a bőrét nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 22.

RecsölGrín

2013. január 7.

Tusfürdőként használom a 3 gyerekemnek, évek óta. A középső lányomnak enyhe ekcémája lett az előző (kórházakban ajánlott) fürdetőtől, ezért erre váltottunk. Azóta is bevált (4 éve), nem szárítja ki a bőrük, felváltva használom az alverdés babaolajos fürdetővel, bár nincs mindennap pancsi. Ekcéma azóta nem jött vissza. Bátran merem ajánlani, nekünk kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

szappanka

2012. július 8.

a páromnak rettentő macerás bőre van, ezért most a babakozmetikumokat próbálgatjuk, és a babylove után ez került sorra. most úgy néz ki, ez bevált neki, mert semmi irritáció, kipirosodás, hámlás nincsen, csak a hidratált, finom illatú bőr. remélem így is marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Kebelkacs

2012. június 24.

Kislányom fejbőrét olyan szinten kiszárította, hogy sebesre vakarja! :( Nekünk nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 24.

Rony

2012. május 18.

Samponként használom, de ha lusta vagyok szappannal fürdeni, akkor tusfürdőként is használom.
Samponként: nagyon szépen és kíméletesen tisztítja meg a fejbőrt, nem gubancolja a hajat egy nagy csomóba, könnyű hajmosás után kifésülni, akár naponta is használhatjuk hajmosáshoz, hiszen kímélő.
Tusfürdőként: nem szárítja, nem irritálja az érzékeny bőrt sem, és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Laura

2012. március 15.

jó az illata és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

jó az illata és nem szárít.

BloodEve

2012. január 19.

Nagyon cuki a kismanós design.:) Illata és összetétele kelllemes. Feladatát ellátja, nem irritál, nyugtatja a fejbőrt. Én is bátran ajánlom, de mivel 200 ml-s és szintén több kell belőle, hosszú távon nem éri meg, főleg annak, akinek hosszú a haja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract