Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Új összetétel hidrogénezett pálmaolaj nélkül!

A tisztító hab három funkciót nyújt egy lépésben: tisztít, eltvánlítja a sminket és tonizál. Vegán.

• Az organikus lime- és alma-kivonatot tartalmazó formula gyengéden és alaposan megtisztítja a normál és vegyes bőrt a szennyeződésektől, valamint a felesleges faggyútól.
  • Eltávolítja a vízálló sminket és szemfestéket.
  • Felüdíti és tonizálja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Ezáltal optimálisan felkészíti a bőrt a további arcápolásra.

Qwerty

2019. február 5.

Csak három naponta merem használni, akkor nem szárít. Ilyen használat mellet sokáig elég lesz. Az illata nekem nagyon édes és erős, de más baj nincs vele.

Qwerty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Verena

2019. február 4.

Nagyon szerettem régen :) kellemes illata volt, nem szárította a bőrömet és frissítő érzés volt használni :) Mostmár áttértem a koreai kozmetikumokra, de nem kizárt, hogy nyárra beszerzek ebből egy üveggel :) A hőségben különösen jól esett :)

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

saeszti

2019. január 10.

Jó az illata, és megtisztítja a bőrt.Viszont a sminket nem viszi le.

saeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Jó az illata, és megtisztítja a bőrt.Viszont a sminket nem viszi le.

gmaresz

2018. december 29.

Sokáig ezt használtam arc és sminklemosónak. Nagyon szerettem, de találtam jobbat. Kellemes az illata, szerettem, hogy hab állagú.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

HDorina

2018. december 23.

Természetes arctisztítót kerestem. Erre a termékcsaládra esett a választásom. A tonikkal és a hidratálókrémmel együtt használtam. Megfogott a frissítő, finom illatuk. A hab állaga miatt, könnyen eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút az arcbőrömről. Tisztának, frissnek éreztem a bőrömet utána.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

boszetim

2018. november 24.

Szeretem az illatát, állagát. Megfelelően tísztit, kicsit szárít, de hidratálok utána, ezért ez a negatív tulajdonsága nem különösen zavar. Szerintem fogom újra vásárolni.

boszetim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Ez volt az első hab állagú arctisztítóm. Az én bőrömet egyáltalán nem szárította. Az állaga nagyon kellemes és jól tisztít. Elhasználtam egy üveggel, de az én problémás bőrömön nem sokat javított így nem fogom újravenni. Majd talán később visszatértek hozzá.

tiszaboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Ciculi

2018. november 1.

Szárítja a bőrömet,utána mindenképp kell hidratálni. A sminket sem viszi le tökéletesen. Azért elhasználom.

Ciculi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

zonga

2018. szeptember 21.

Még sosem volt hab állagú arctisztítóm, de ez megtetszett. Kicsit szokni kell az állagát (egyébként kellemes, csak szokatlan), de jó az illata, nem okoz irritációt, nem csíp, nem ragad. Kellemes, tiszta érzésű az arcom használat után, frissítő hatása is van. Én a szememre nem használom, csak az arcomra. Meg vagyok elégedve vele. Az ára is elfogadható.
UPDATE: annyira mégsem szeretem. Különösebb bajom nincs vele, de nem érzem azt, hogy kellőképpen tisztítana. Pedig nem sminkelek igazán, csak a napi koszt kéne leszednie. Leszedi, de más arctisztítóknál gyengébbnek érzem a tisztítóhatását.Viszont tényleg kevésbé szárít. Nehéz az adagolását eltalálni, de meg lehet szokni.
Szóval nem rossz, tetszik is, nem is, de valószínűleg nem fogom újravenni, ha elfogy.Sőt, alig várom, hogy elfogyjon, számomra semmi extra, maradok a tejeknél/zseléknél.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Nem volt rossz, de nem veszem újra. Úgy éreztem, hogy nem tisztít eléggé, és kevés is van benne. Az illata jó, de nagyon intenzív, amikor használtam, az egész fürdőszoba ettől illatozott. A hab állag egyébként nagyon kellemes.

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol