Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: hanatica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eryka

2016. november 8.

nagon jol felszivodo, könnyü krem, pontosan arra a celra es börtipusra, amire kitalaltak, vagyis zsiros, problemas börre. Frissitö hatasu, könnyü hidratalo, nem kell töle extra hidratalast varni, mert nem is arra valo. A tonikja is isteni ugyanigy zsirros problemas börtipusra, egy nagyon intenziv, frissitö hatasu tonik.Föleg nyarra idealis, telen a zsiros börnek is extra hidratalasra van szüksege.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Volturispet

2016. szeptember 20.

Nagyon jó kis nyári fluid, tetszik az állaga, az illata gyorsan eltűnik, de egyébként sem zavaró. Jól hidratál, tökéletes smink alá, és az összetevőkkel sincs baj, de miután elhasználtam egy egész flakonnal picit csalódott vagyok. Egyáltalán nem éreztem hogy bármit segített volna a zsíros bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

telelle

2016. február 24.

Úgy éreztem, hogy eltömíti a bőrömet, inkább ártott, mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Úgy éreztem, hogy eltömíti a bőrömet, inkább ártott, mint használt.

CsengeJV

2016. január 16.

Színe elsőre ijesztő lehet, de nyugalom, nem tartalmaz színező anyagot, nem BB krém vagy alapozó. Gyulladáscsökkentő hatása enyhe, pórusösszehúzó hatását sem nagyon tapasztaltam, de kellemesen puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

bugosgizi

2015. november 22.

Nekem sajna nem valami jó. A pattanásos bőrfelület csak még gyulladtabbá vált a homlokomon. A pofimon aránylag működött de a többi részén zsírosított. A szem környékem pedig pirosodott tőle és viszketett. :S
Talán kevésbé érzékeny felületen majd el tudom használni. Szerencsére csak tesztre kaptam egy kis adagot így nincs rajta úgymond veszteség.

Update: Megajándékozom plusz 1 ponttal a terméket mert a nyakamat és a karomat nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Ano

2015. november 16.

Igazi könnyű. hidratáló fluid, tökéletes kombinált, pattis bőrre. Tonikjával együtt használtam, nagyon szerettem. Azóta "vastagabb" krémre váltottam. Ha újra problémás lesz a bőröm, visszatérek hozzá. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

blackcat00616

2015. szeptember 2.

Hogy én mennyire szeretem :) A pórusaim jóval kisebbek, mitesszereim egyenlőre nincsenek amióta használom (ez csoda), a pattanásaim elmúlnak tőle, nem csíp, érzékeny bőrűeknek is ajánlom :) Az illata a szokásos Alverde illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Reebuus

2015. június 11.

Egyelőre nagyon jóban vagyunk, hévízi iszapos natúr szappannak alkotják a napi arcápolási rutinom :) Jól kiegészítik egymást, a mennyiséggel vigyázni kell, és néha elsokallom, akkor kicsit hamar kifényesedik a bőröm, de alapvetően tisztább és egészségesebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

mmermaid

2014. október 17.

Valahogy nem az igazi. 3 napja örömteli mosollyal az arcomon távoztam a DM-ből vele együtt, a sok-sok jó vélemény hatására, illetve az ott dolgozó hölgy is nagyon segítőkészen ezt ajánlotta. Gondoltam magamban: most végre megtaláltam a Megoldást! De nem: van 4+1 gigászi méretű pattanásom, olyan igazi nagy, piros, gyulladt, fájó góc, na ezekkel nem küzdött még meg. Az igaz, hogy ahol kisebb méretű pattanások, mitesszerek, elszíneződések voltak, szépen lehúzta, de a látványosságaimmal nem kezdett semmit. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, nekem már 1/3-a el is fogyott. Pénzkidobásnak nem érzem, mert árban jó, megelőzésre tökéletes, de meglévő bajt nem orvosolt nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

crazy cat lady

2014. május 21.

egy ideig alapozó alá kentem, hidratálóként, de arra nem vált be, száraz maradt a bőröm, és az alapozó kiemelte a száraz részeket, viszont sokkal szebb is lett tőle az arcom, kevesebb patti és semmi irritációt nem okozott. a benne lévő iszap miatt talán kicsit mintha megszínezte volna az arcomat. éjszakai hidratálónak jobban bevált, de szerintem zsírosabb bőrűeknek találták ki,mint én, a kombinált bőrömet nem hidratálja eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Zinc PCA

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.