Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: hanatica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

amatar

2013. április 29.

Nagyon szeretem a tonikot, úgyhogy megvettem ezt a krémet is, és nem bántam meg. Nyáron nekem minden hidratáló sok, de ha nincs, akkor meg kevés, úgyhogy nehéz ügy ez, viszont ez a krém egyből és könnyen beszívódik. A bőröm puha lesz tőle, könnyű rá sminkelni, nem jönnek ki tőle pattanások, úgyhogy teljesen rendben van. (2012. szeptember 9.)

Lepontozom, mert hosszabb távon nem hidratált eléggé, viszont ragadt, a pattanásokkal pedig semmit nem kezdett, a közepesnél kicsit gyengébbnek érzem ezt a krémet, valahol 2 és 3 pont között, de inkább a kettőhöz közel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Floraline

2013. április 18.

Nálam eddig ez egyfajta tartalék krém volt. Ha éppen elfogyott az aktuális kedvencem, de éppen nem tudtam megvenni, ezt használtam. Tényleg szépek az összetevői és mikor ezt használom, szépnek és egységesnek látom a bőröm. De a 3-4. nap után már idegesít, hogy nem hidratál eléggé, hogy túl folyós és nem jó érzés viselni. A pattanásaimon nem sokat segít, bár ehhez talán többet kéne használnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

claudia

2013. március 2.

dec.31:Tényleg nem drága, és szépek az összetevői is. Viszont ez az a termék amit nem tudok hova rakni: hat vagy nem. Tetszik az állaga a színével nincs bajom. Felkenem de nekem olyan semmilyen. Kicsit zavarnak a homokszemcsék (ha azok egyáltalán). Ha kijön egy patti rákenem de nagy változást nem csinál. Kicsit ragad. Ha változik valami majd updatelek :)
március2: Na most meg imádom :) pattikra rákenve egy éjszaka alatt fényéveket javít, egész arcra rengeteget téve éjszakára pedig huh...félelmetesen tökéletesít! :) Nekem inkább éjszakai cuccnak vált be. Jó bolond bőröm van. Imádom ezt a termékcsaládot. Általában már nincs pattanásom de bizonyos időközönként "meglepnek", akkor pedig igyekszem minél hamarabb eltüntetni őket.
Éjszaka tocsogósra kenem magam vele (2-3 nagy pumpálás), belemasszírozom alaposan az arcomba és reggelre csodaszép leszek. Tonik+lemosó előtte és...na, nem tudok tovább áradozni öt csillagos cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

diaziana

2013. február 24.

Nem csinált semmit a bőrömmel, kb. csak megszokásból kentem rá. A nyomófeje praktikus, és kevés is elég belőle egyszer, de a pattanásokkal se kezdett semmit, mattabb vagy hidratáltabb se lett tőle a bőröm. Könnyen felszívódott, de egy ragacsos utóérzet maradt a bőrömön, azt meg nagyon nem csípem. Csalódás volt sajnos, pedig szerettem volna szeretni a szép összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

illusia

2013. január 18.

Pattanásokra bevált a tonikkal együtt, de kissé ragad tőle a bőröm és érzem rajta az olajat is ami a krémben található... szóval nappalra nekem nagyon nem jön be az olajos ragadós bőr. Éjszakára viszont elhasználom.

UPDATE: Nos, le kell pontoznom, mert nem vált be éjszakai krémnek sem, így csak nagy pattanásokat gyártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

kati545

2013. január 6.

Mikor abbahagytam a fogamzásgátlót szörnyen pattanásos lett a bőröm. Úgy éreztem nem használ a régi arclemosóm, s gondoltam kipróbálom ezt a termékcsaládot, hiszen natúrkozmetikum. Pár hónapja kezdtem használni és nem tudom ettől-e vagy egyszerűen csak kiürült a szervezetemből a fogamzásgátló és visszaállt minden a régi kerékvágásba, de most végre azt mondom, hogy szép a bőröm.
A tonikkal és az arclemosóval együtt használom. Csak este kenem be vele az arcomat, mert valahogy smink alá ne érzem az igazinak, reggelente egy könnyű hidratálókrémet használok.
Mivel tényleg nem tudom, hogy ez segített-e a bőrömön (vagy a mellette rendszeres szolizás és infraszauna), ezért azt mondom mindenkinek, hogy egy próbát megér. Az ára nem vészes és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

adrienn.spaitsne

2012. november 18.

Színe olyan, mint a toniké, bár az arcon nem látszik. Nekem semmi bajom az illatával, örülök, hogy kinyomós és nem kell nyúlkálni a tégelybe. Csodát nem várok tőle, nekem 4 hétből 1 hétig ragyás a fejem, a többi 3-on tűrhető, szerintem ez így is marad. A T-vonalban nem akarja beszívni a bőröm tonikozás után sem, de kétoldalt igen, szóval én használni fogom éjjelre. Legalább nincs zsíros hatása.

update: egy ideje használom már, lepúderozva egész jó, mattít, sokkal jobban, mint a mattító Balea

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

eprecs

2012. október 28.

Eloszor ennek az iszapos csaladnak az sos szerumjat vettem meg amit kifejezetten a pattanasra kell kenni, na attol elajultam annyira jo, 1 ejszaka alatt lehuzza a gyulladast es a pirossagot a csunyasagokrol. Ezen felbuzdulva egybol megvettem a tonikot es a kremjet. A tonikkal nincs is bajom, mondhatni szeretem. Viszont ez a krem teljesen az ellenkezojet erte el.. Nem ereztem hidrataltnak a borom es ennek tetejeben meg azt is eszrevettem, hogy miteszereket gyartott nekem.
Ugyhogy bar a termekcsalad masik ket tagjat szeretem, ezt le kell pontozzam, nekem penzkidobas volt.Az illata miatt kap +1 pontot az nagyon bejon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

MissM

2012. október 28.

Olvasom, hogy többeknek gyulladt lett tőle a bőre. Az enyém kevésbé hajlamos erre, de egy rosszul megválasztott hidratáló velem is ki tud babrálni. Ezzel a krémmel kapcsolatban nem voltak negatív tapasztalataim, egy 30ml-et használtam el belőle, csodát nem tett, de kellőképpen hidratálta a bőrömet, és valamennyire gyulladásgátló is. Árához képest nem egy rossz hidratáló.

ivy

2012. szeptember 25.

Sajnos nem volt túl hasznos, az egy dolog, hogy az időszakosan előforduló pattanásokkal semmit sem csinált, ami igazából idegesített, hogy koszosnak éreztem tőle a bőrömet... nem tudom jobban megfogalmazni. Végül kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Zinc PCA

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.