Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: hanatica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Wyctorie

2012. március 5.

A tonikkal együtt vásároltam, miután a lemosója bevált. Teljesen elégedett vagyok vele, és magával az egész termékcsaláddal is. Amióta használom, 1 új pattanásom sem jött ki, és a régiek is elmúltak. Egy picit fénylik a homlokom a használata után, de teszek rá púdert, úgyhogy nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Lilla16

2012. március 4.

A kombinált bőröm inkább csak télen igényel krémet, és ettől nem lesz zsíros. Viszont nekem a pattanások ellen nem igazán hatásos, mondjuk igaz h nem is használom minden nap. Az illata olyan mint a rózsás mandulás testápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

molbolesy

2012. február 17.

Nagyon jó! Nem tömíti ez a pórusokat, ha estére picit vastagabban kenem fel, reggelre láthatóan csökkentette a pattanások méretét. Az arclemosóval és tonikkal kombinálva szépen rendbe rakta egy hónap alatt a bőröm és szinten is tartotta utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Shine*

2012. február 8.

Azt hiszem végre megtaláltam a nekem való krémet! Ez végre nem tömíti el a pórusaimat. És azóta kevesebb a pattanásom. Elég száraz bőröm van, és nálam nem hidratál túlzottan. De ennek ellenére elégedett vagyok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

kliszta

2012. január 19.

Több mint fél éve használom, nagyon szeretem. Nekem pattanásos a bőröm, de sokszor száraz, ez mindkét problémámra jó. Nem lett tőle babapopsi bőröm, de a sokszor drágább "csoda"kencéktől sem :( Viszont nem nagyon akad makacs "ragya" az arcomon, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Halfway

2012. január 15.

Több, mint 3 hónapja használom és nagyon nagyon szeretem! Igaz, nekem száraz a bőröm, mégis tökéletesen hidratál ez a krém. Az illata nekem tetszik. Egyébként a barátnőm is használja, mert elvileg zsíros, pattanásos bőrre való, és neki is használ. Először gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e, de maximálisan megért minden fillért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

málnamánia

2012. január 5.

Lassan 1 hónapja használom,de szerencsére semmi baja nem lett tőle a bőrömnek. Ami viszont meglepett,hogy kicsit zsíros a krém,pedig látatlanban azt hittem szárítani fog,mivel pattanásos bőrre van. Mindent egybevéve nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Alice83

2011. december 28.

Először az iszapos pakolást kezdtem használni, mikor a bőröm kissé problémás lett. Csodálatosan levitte a pirosságot, kisebb pattanásokat, ezen tapasztalatotok hatására vettem meg ezt a krémet, hát mit ne mondjak nagy csalódás ért, sajnos.:( Hihetetlenül pattanásos lettem tőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

rocksteadycat

2011. november 26.

Nagyon örülök hogy rátaláltam. A bőröm most sikeresen átélt egy macskakarmolásos-fertőtlenítős kisebesedést, tele volt hólyagokkal a seb körül. Ez a krém nagyon szépen gyógyította, nyugtatta. A bőröm többi része is hidratált, és szép lett. Az illata érdekes, gyorsan el is illan, az állaga jó, gyorsan beszívódik. Szerintem nagyon megéri az árát, ami amúgy nem is sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 26.

ritaszeged

2011. november 22.

Nekem nagyon tetszik mind a csomagolás mint maga a krém, kellemes hidratáló nagyon jó állaggal, jó az illata jó az ára, és a hatását is szeretem, az ekés termékcsaládot használom évek óta és be kell vallanom olyan nagy gondok nincsenek a bőrömmel, szóval szeretem ezt is és a többi iszapos csodát is :) 1200 forint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Zinc PCA

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.