Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 22.

10 Soft Cream, 20 Warm Toffee

darkbeforestorm

2014. március 25.

amióta egyszer kipróbáltam egy ilyen krémes alapozót, azóta már nem is vágyom a "hagyományos", folyékony alapozókra. sajnos azonban a bőröm úgy döntött az utóbbi időben hogy száraz lesz, ezért a korábbi alapozómat úgy éreztem ideje leváltani. ez az alverdés alapozó minden kívánságomnak megfelelt: natúr, krémes állagú, száraz bőrre való.

sajnos a színválaszték nem túl nagy, de a sötétebbik szerencsére tökéletesen illeszkedik az bőröm színéhez. a száraz részeket gyönyörűen eltünteti, úgy érzem hidratál is. a fedése inkább közepes, de nagyon szép egyenletes. nekem csak arra van szükségem hogy egységesítse a bőrömet, komolyabb bőrhibákat nem kell eltüntetnem.

egy szó mint száz: nagyon szuper ez az alapozó! remélem nem fog gyorsan elfogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

annanoszvai

2014. február 9.

Szép fedése van , és a világos árnyalata nagyon jó vásár a napfénymentes télre. Kedvező árú és szêpek az összetevői. Amit nem kedvelek benne, hogy a száraz-hámló részeket borzasztóan kiemeli. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Beleza

2014. január 31.

2013. november 9.
Nagyon jó! Baromi gyorsan, baromi egyszerűen felvihető, tükör, szivacs van az alsó kis titok fiókjában :)! 1799 forint volt, de alig találtam olyan budapesti dm-et, ahol a legvilágosabb árnyalatot még lehet kapni és ha lehet kapni akkor nincs belenyúlkálva. sajnos sokan belemásznak, hiába van teszter..de végül a Blahán találtam egy érintetlent, és nagyon örülök, h velem van. nem zsírosít, kellemes viselet, púderszerű tapintás, púderszerű kinézet nélkül. tényleg világos a színe, sötétebb bőrűek lehet nem találják meg a számításukat vele.

Update:
imádnivaló.Még mindig meg vagyok elégedve, a másodikat fogyasztom. alákenek hidratálót, Alverdés almásat, imádom, és fölé ez. természetes arcbőr. múltkor mondtam h ezt használom, erre néztek h én sminekelem magam?nem hitték volna, annyira természetes hatású, de közben a pirosságokat elfedi.nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

2013. november 9.

Update:

uaim

2014. január 27.

A sötétebb 20-as árnyalatot vettem meg elég világos a bőröm és nem üt el tőle, egységes szép bőrképet ad, pici fedéssel nagyon fincsi nem szárad ki tőle a bőröm pedig alapból száraz. könnyű felvinni nekem van benne tükös és szivacs is azzal viszem fel szépen lehet oszlatni. idáig kétszer használtam egyenlőre tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 27.

melindae

2013. december 19.

A világosabb árnyalat tényleg csak nagyon világos típusoknak passzol, igazi porcelán baba árnyalat, nekem tetszik. Az állaga olyan mint egy korrektoré, de mégis jól el lehet dolgozni. Nem hagy foltokat, szépen fed, hidratál is, de tényelg kell alá krém, hogy könnyen kenhető legyen. Ja, én egyetértek azzal, hogy a szivacs sajnos nagyon magába szívja ezt az alapozót, így jobb ujjakkal felvinni, a szivacs esetleg igazításra jön jól. Kombinált típusú bőrömre még azért fel fér így is a púder, de egyébként nap végére úgyis kifényesedik a homlokom, ez ellen még nem leltem "csodaszert" :) Jó ez az alapozó, 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

istar

2013. december 14.

Nagyon szuper termek!Meg vagyok elegedve nagyon, sokfele termeket kiprobaltam mar sok nagyon draga termeket is,
es megalapithatom hogy semmivel sem rosszabb szuperul fed kellemes az illata es nem pattogtam ki tole hosszabb tavu hasznalat utan sem ami eddig meg nem fordult elo.Ugyan ugy lehet vele dolgozni mint egy meregdraga alapozoval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Natalka

2013. november 17.

Száraz bőrre valóban tökéletes lehet, de nekem is szuper lesz így télre, ilyenkor pont annyira szárad ki a bőröm, h már igényli a kicsit gazdagabb alapozókat. Nagyon krémes, jól fedő alapozó, szépen el lehet kenni (azért aláhidratálok), viszont nekem az illata kicsit fura... de ezt leszámítva kellemes érzés használni, szép lesz tőle a bőröm. Közepesnek mondanám a fedését, ezért aki drámai korrigálásra számít, az csalódni fog, ez "csak" egységesíti az arc színkülönbségeit (már akinek van, nekem van mit egységesíteni :)). Nem nehéz érzés viselni, nem tömíti el a pórusaimat, nem maszkos, nem lesz tőle fáradt-hatású a bőr. Mivel ujjal kell elkenni (tök jó ötlet a szivacs, csak sajnos többet beszív, mint amennyit felvisz :(), ezért figyelni kell a foltosodásra, és az egyenletes felvitelre. Jobb lenne, ha ugyanez a minőség egy tubusban lenne, de nem nyivákolok :) Ha elfogy még télen, akkor újra fogom venni, kell ez a krémesség a hideg, szeles időkben!

Frissítés: Már leértem a doboz aljára, valóban elég gyorsan fogy, pedig nem is használtam hozzá a szivacsot, viszont tényleg minden nap ezzel sminkelek, szóval nincs min csodálkozni :) tudtam, h a szivacs nem jó ötlet, mert nagyon beszívja az alapozót, ecsettel próbálkoztam még, de azzal meg kihalászni nem tudom a krémet a dobozból, ezért maradt az ujjakkal való felvitel, attól amúgy is teljesen jól megolvad a krém, jobban elterül a bőrön. Alá kell hidratálni mindenképpen, úgy lesz jól eloszlatható. Az orromról seperc alatt eltűnik (elég egy orrfújás), de elég stabil a csomagolás, magunkkal tudjuk vinni táskában. Sajnos a tartóssága nem az igazi az arc egyéb területein sem, de ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

agica10

2013. október 30.

köszönet az eddigi értékelőknek - ha nem írjátok, hogy van benne tükör, tuti nem találom meg. Kipróbálgattam a DM-ben az összes alapozót, amihez volt teszter, abból, amelyikből nem volt, megkerestem, melyikbe tapicskoltak bele mások (mindegyik fajtából lehet ilyet találni könnyedén...). Az ásványi anyagosok azt éreztem, hogy szárítanak, ez volt a legkellemesebb a bőrömnek, mintha nem is sminket kentem volna fel. Érzésre olyan, mintha semmi sem lenne az arcomon, de látványra azért szebb leszek tőle :) Világos bőrre a sötétebbet kellett megvennem, a világosabb még rajtam is olyan volt, mintha viaszbaba lennék. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra, hétköznapi sminkhez tökéletes, könnyedén el lehet oszlatni szivaccsal (saját szivacsát ki sem próbáltam, tartok otthon jó minőségű sminkszivacsokból készletet), elég jól fed, de nincs maszos hatása. Ne tűnik el minden bőrhiba, de halványodik, összességében olyan, mintha alapból szebb lenne a bőröm, de semmi nem lenne rajtam.

UPDATE: nyári "barnaságom" maradéka is emlék már csupán, és kezd sötét lenni a sötétebb - szerencsére mindjárt el is fogy. Télen lehet, hogy mégis jó a világos?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 30.

timeej

2013. október 15.

A világosabbik árnyalatot vettem meg, de tényleg nagyon hulla kinézetet csinál. Ettől függetlenül nem rossz, a fedése jó, bár az én kombinált bőrömnek kicsit zsíros. Mivel elég világos, így majd korrektorként használom el, a szemem alá, és az orrom körüli piros részeken, ott szépen fed. Nem irritál. A pórus-eltömítésről még nem tudok nyilatkozni, nem használom olyan régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

nickie23

2013. október 3.

Tegnap vettem meg. Szóval nekem sincs hosszútávú tapasztalatom. De két használat után is megfigyeltem pár dolgot. Én a 20-as árnyalatot vettem az itteni vélemények alapján. Nem sötét. Szóval szerintem a 10-es nagyon világos lehet. Először mikor elkezdtem felkenni az arcomra úgy láttam hogy sötét lesz de mikor eldolgoztam és megnéztem magam a tükör előtt és az udvaron is láttam hogy nem is sötét. A nagyon zsíros bőrűeknek nem biztos hogy bejön de tuti hogy púder kell nekik mellé. Fedése jó. Nem gondoltam hogy így fog fedni. Erősebb mint a 4in1 color&care-nek a color&care 2in1-tól pedig pláne jobb, mert annak fedése szerintem majdnem semmi. A piros foltokat szépen elfedi, de nincs csúnya maszkhatása. Vékonyan kenve is megfelelő fedést nyújt nekem most még korrektor sem kell mellé, bár vennem úgy is kell, mert elfogyott. Tartós nem tűnik el pár óra múlva az arcbőrről, mikor este mostam le az arcomról éreztem, hogy elég ragaszkodó. Szóval nekem most ez és a 4in1 ami lapul a sminkcuccok között nem is kell másik alapozó a bourjois healthy mixem oda fogom adni tesómnak mert az felesleges e mellé a kettő mellé főleg, hogy az szinte teljesen eltűnik az arcomról néhány óra után... Én ajánlom ezt az alapozót kipróbálásra sokat nem veszíthettek mert nem dobnátok ki több ezer Ft-ot az ablakon, ha nem válna be.
Azt elfelejtettem leírni, hogy én se jöttem volna rá, hogy van benne szivacs és tükör ha itt nem írják. Lehet én vagyok ekkora hülye de alig tudtam kinyitni az a részt.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!