Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. október 24.

3 árnyalatban kapható: 10 Graphit Grey, 20 Vivid Purple, 30 Warm Maroon

Kiszerelés: 7 g

mujerconfused

2016. február 8.

A rossz vélemények ellenére vettem meg a leárazott kosárkából a lila és a barna színt, szóval nem ért meglepetésként a gyenge minőségük, bár azért reménykedtem, de nem volt szerencsém. A barna még csak-csak elmegy, de a lilát lehetetlen egyenletesen felkenni, akármilyen tusecsettel próbálkozom. Gyakorolni jók lesznek, de ez a maximum.
Egyébként ideje lenne elfelejtenem az Alverde márkát, eddig minden termékük kisebb-nagyobb csalódás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

sarkanyandi

2016. január 22.

Sajnos ez a termék aláhúzta azt, hogy az Alverde sminktermékeire nem lehet számítani, akármennyire akar benne bízni az ember. Ok, van 1-2 jó, de ez a "szemhéjtus" szinte minden másnak jobban megfelel. Halvány, túl krémes. Sötét szemekhez szemhéjalapnak elhasználom, de annyi..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

apokrif

2015. július 1.

Ez nem tus... Inkább szemceruza, csak tégelyben. Krémes, kenődős, maszatolható, akárcsak a ceruza, annyi előnye van, hogy mivel ecsettel használom, nem kell hegyezni. Porral ugyanúgy fixálható, ahogy a ceruza is, csak pont azért használok tust, hogy ne kelljen duplán áthúznom.

Csak annak tudom ajánlani ezt a hibridet, aki a szemceruzák állagával és tartósságával meg van elégedve, mert annak valóban jó, és szerintem a színe is kellemes. Abból ráadásul ez a mennyiség évekig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

2015. február 16.

Nekem Art Brown színben van meg, ami valójában már majdhogynem sötétszürke, annyira hamvas és sötét. Limitált kiadás része volt, kiárusításon vettem meg 99,- Ft-ért. :-) Annyit bőven megért. Nekem nem mosódik el, mondjuk én a krémes tusokon mindig átmegyek utólag hasonló színű szemhéjfestékkel, az is fixálja. Ilyen színt más tusból nem is láttam, amennyit adtam érte annyit nagyon is megért, így bár nem csodaszer de megkapja tőlem az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Messy2214

2015. február 15.

Nagyon-nagyon csalódott vagyok. Megláttam és hihetetlenül meg örültem,hogy végre egy tégelyes lila szemhéjtus. Vettem hozzá egy ecsetet és ki is próbáltam. Nagyon krémes,ezért nehezen lehet szépen felkenni,nem száradt meg a szemhéjon,ugyan olyan krémes maradt,ami fél órám belül el is kenődött. Nagy bánatomra ez a termék használhatatlan,teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.