Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

kkrisz

2013. január 19.

Már évek óta használom, először a körömvirágost, aztán mióta ez a fajta megjelent már csak ezt. Én erősen izzadós voltam korábban, ezért is használtam mindig aluminiumos izzadásgátló deokat. Tisztább termékre akartam váltani, ezért választottam. Emlékeim szerint eleinte rosszabb hatásfokúnak éreztem, főként nyáron. De már jó ideje abszolút kitart a hatása egész nap. Kicsit ragacsos, használata után érdemes várni az öltözéssel, más negatívumot nem tudok felhozni ellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

rikiki25

2012. december 18.

Sokáig használtam ezt a deot, egyrészt mert bio és jók az összetevői, másrészt mert megfizethető árban van. Jó az illata is. Enyhébb izzadással felveszi a harcot, viszont erősen izzadóknak egyátalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

moe

2012. október 8.

Mielőtt megvettem elolvastam a hozzászólásokat s gondoltam lesz, ami lesz...legalább természtes. Aztán kellemesen csalódtam benne, mert szinte minden szituációban helyt állt: 40fok, stresszes nap, rohangálás, stb. (leszámítva azt az egy napot, amikor lázas voltam s szinte csak a beszedett gyógyszer szagát lehetett rajtam érezni). A legjobban azt szeretem benne, hogy ha meg is izzad az ember lánya, akkor sem lehet átütő deo szagot érezni. Pl. az eddig használt Nivea Natural spray mellett ha picit megizzadtam, hirtelen felerősödött a deo illata s már-már a parfümömet is lenyomta...na, ez a deo nem olyan! csak egy alig érezhető, kellemes illat, ami épp elég, ha nem akarunk pacsuli szagú illatfelhőt hagyni magunk után :)
u.i.: ez a deó csak akkor működik igazán jól, ha bemasszírozzuk a bőrünkbe!!! ellenkező esetben a ruha fogja felszívni...ez benne az egyetlen negatívum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

edefarkas

2012. október 7.

Eddig csak ezt a deot használtam az alu mentesekből. Fehér foltot hagyott a bőrömön, sokáig kellett szárítani és pár óra múlva már se illat, se hatás... :( Majd kipróbálom még egyszer télen is, akkor kevesebbet izzad az ember amúgy is. Ha beválik, akkor "téli deo" lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

rozuska

2012. október 3.

Az elmúlt időben tisztán csak ezt használtam és kegyetlenül begyulladtak a mirigyeim. Úgy fájt, hogy szinte a könnyem is kifolyt, és kisugárzott a mellembe is. Emiatt egyáltalán nem fogom többet használni, tiszta ide vagy oda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 3.

Laura

2012. szeptember 27.

nekem 4es, mert ha megszáradt fehér volt a hónaljam tőle. volt hogynem izzadtam tőle, volt hogy igen. háát használtam már sokkal rosszabbat is. valahogy sosem sikerült annyit kennem amennyi elég lett volna. afelesleget le szoktamtörölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Maniac

2012. szeptember 15.

Mindig fürdés után használom, bemasszírozom a hónaljamba, mert magától nem biztos, hogy beszívódna 1 éven belül... Kb egy hete használom, előtte is alumentes deot használtam ( nekem a váltásnál sem volt probléma). Meleg, stresszesebb napokon is őt használom, mert tényleg jó. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

ronicic

2012. szeptember 9.

A nap végére sem érzem magam büdösnek, tehát ebből a szempontból jól segít, viszont ami zavar, hogy elég folyós, nedves, így hát a ruhákon meglátszik. Próbálkoztam a szódabikarbónás trükkel, érdekes, először jól működött, szárazzá vált a bőrömön, viszont amikor másodszor raktam bele szódabikarbónát, már nem jött ez a hatás. Tehát ez még nem a tökéletes alumentes deo...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Nautilus

2012. szeptember 8.

Három napja használom, de mintha szebb lenne a hónaljbőröm tőle! Az illata szolíd és viszonylag kellemes, a hatása pedig egész jól kitart estig. Az alumíniumosok persze még mindig jobban hatnak, de nem annyira hajtós napokon/időszakokban szerintem ez jó lesz nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Elen

2012. szeptember 4.

Azt hiszem, fordítva működöm, mint jópáran :) Nálam az összes, eddig kipróbált natúr deo közül messze ez volt a legjobb. Reggeli egy kenéssel egész nap bírja, még kánikulában se vagyok büdi. Érdekes, hogy ha ideges vagyok, hamarabb lehet érezni a szagot, de után pár perc alatt elmúlik, és marad a dezodor illata. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA