Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

passievrucht

2012. augusztus 31.

Kb. 10 évnyi (elégedett) Lady Mennen Speed Stick használat után kerestem valami olyat, ami nem tartalmaz alumíniumot. Szeretem a tengert, megtetszett a csomagolása, és korábban is jó kritikákat olvastam az Alverde termékekről. Tapasztalat: az illata nekem tetszik, de annak, aki az édes, nőies illatokat kedveli, nem ajánlom. Nagyobb baj, hogy nem szívódik be, még nagyobb, hogy nem hat izzadás ellen. Nem vagyok izzadós típus, de fél nap után már kellemetlen hónaljszagot éreztem magamon. Foltot nekem nem hagyott. Sajnálom, mert nagyon szerettem volna, ha működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

ági1994

2012. augusztus 22.

Én azt vettem észre, hogy magától fogy.xd besűrűsödik vagy nem tudom kb 1 éve vettem nem is sokat használtam mert nehezen szárad. lehet h csak rossz üveggel fogtam ki. nálam nem hat szagok ellen sem igazán és rendkívül látható fehér foltokat hagy bőrön. Nektek is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

miri

2012. augusztus 22.

Nekem nagyon nem jött be, eleve izzadós típus vagyok, de ez a dezodor mintha csak rontott volna a helyzeten. Pár óra múlva már elég komoly izzadtság szagom volt.. Kuka azonnal. Alumíniumszármazékok ide vagy oda...

Letti

2012. augusztus 16.

Ezt a deoját is használtam már az Alverdének, az illatát nagyon szerettem, de a hatása még szódabikarbónával felturbózva is kevés volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

varga.stella

2012. július 31.

Valószínűleg eddig csak én szívtam meg. Amit vettem sajnos teljesen használhatatlan, mivel darabossá vált. Egyáltalán nem kenhető, ha pedig mégis kijön belőle valami, azt azonnal le kell törölnöm, mert ezek a darabkák nem túl bizalomgerjesztőek. Remélem csak hosszasan állt az üzletben és ezért ilyen. Mindenesetre többé nem fogom venni. Ez nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Lulu.20

2012. július 20.

Régebben nem szerettem a golyós dezodorokat, de ez nagyon tetszik. Finom illata van, nem érződik át a ruhán és és teszi a dolgát. Mondjuk a legnagyobb melegben már nem használ annyira, lefolyik, ilyenkor frissítőkendővel letörlöm és újra bekenem magam. Hozzátartozik, hogy nagyon izzadós vagyok. Engem nem csíp a frissen borotvált hónaljon, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

krekuci

2012. július 19.

Nekem bevált, bár nem vagyok izzadós. Az illata tényleg sós és tengeri, nem a legkellemesebb, de nem zavaró. Egy tanács: ha már egyszer használtátok a nap folyamán, másik réteget ne vigyetek fel rá :D Fehér darabkákban lehámlott rólam az előző réteg :D

up: frissen borotvált hónaljra ne kenjétek,mert engem pl. iszonyúan csípett :S az illata pedig idegesítővé vált. Egyébként nem rossz termék, még mindig azt mondom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Rozix

2012. július 11.

Kb. egy hónapig nem hatott valami jól, azaz előjöttek a szagok, akkor dúsítgattam szódabikarbónával, azzal tökéletes. Mostanra szeriintem kitisztultam és már pótanyag sem kell, pedig 40 fok volt az utóbbi napokban. Reggeltől estig simán bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

lidi86

2012. június 7.

Amikor elkezdtem használni, elég stresszes időszakom volt, és 2-3 óra múlva már éreztem, hogy nemcsak, hogy izzadok, de még a szagok ellen sem véd ez a dezodor. Akkor gondoltam egyet, és kipróbáltam az itt javasolt szódabikarbóna+teafaolaj trükköt. Úgy működött, mint egy alus deó; nem izzadtam, nem voltak szagok, csak a dezodor kellemes friss illata egész nap. Azt hiszem, megtartom. =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Luca33

2012. május 29.

Határozottan használt. Nem hagyott sárga foltot, nem tömte el a pórusaimat, jó illata van. Nyári kánikulában azért hamar kimerült, de emberi melegben jó. A borotválás után sem csípett annyira, és nem okozott kisebb gyulladásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA