Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

rozuska

2012. május 16.

Nos, mindenféle váltogatás (Baba, Alverde fehér), stb. után visszatértem ehhez. A trükköm, hogy teszek bele egy csapott mokkáskanálnyi szódabikarbónát és összerázom. Használat előtt is összerázom, és úgy kenem fel. Fejjel lefelé nem szabad tartani, mert szétfolyik. Nekem a múltkori 30 fokban is remek volt így, és azt se bánom, hogy kutyulni kell!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

körtevirág

2012. május 9.

körülbelül egy hónapja használom szódabikarbónával és teafaolajjal felturbózva, a múlt heti 30 fokban is bevált. Nem állítom, h. tökéletesen száraz és friss illatú a hónaljam nap végére, de nem lesz izzadságomszagom ellentétben sok alumíniumsós dezodorral. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

keettee

2012. április 7.

Nekem bevált, nagyon szeretem az illatát is viszont nagyon durván fehér folt marad utána, ezért aztán felkenem, amíg megszárad elütöm az időt, és utána öltözködés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

annamarialado

2012. március 31.

Én ugy turbóztam fel hogy tettem bele szódabikarbónát teafaolajat meg egy kis himalája sót,,és igy jó izzadni izzadok de azt kell is,de nem vagyok büdös megnyugtat hogy nincs alu,elhasználtam egy körömvirágost is de ez jobban tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

Trytta

2012. március 30.

Egyszóval: borzalmas :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Egyszóval: borzalmas :-(

rayeri

2012. március 24.

Szódabikarbónával és teafaolajjal felturbózva nekem tökéletesen bevált! Izzadok ugyan de teljesen szagmentesen! Az összetevői kifogástalanok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

tomkogy

2012. március 15.

Már több natúr deóval próbálkoztam eredménytelenül, ugyanis pár nap használatot követően kipirosodott a bőröm. Ez a tengerisós Alverde volt az első, amit bőrpír és viszketés nélkül tudtam használni. Először megdöbbentően szúrós szagúnak éreztem, majd néhány nap alatt megszoktam, sőt már meg is kedveltem. Számomra a dezodoráló hatása is maximálisan bevált, tőlem megkapja mind az csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 15.

Laura

2012. március 15.

szeretem mert nem izzadok tőle annyira mint a többi dezodortól. az illata semleges, nem erős. de az a baj hogy ha picit többet kenek, akkor fehér nyomot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

bbcs87

2012. március 13.

Első használat alkalmával csalódás volt... Kellemetlen izzadtságszag... Este raktam bele 2 kiskanál szódabikarbónát és 6 csepp teafaolajat. Másnap így használtam. És csodák csodájára működött! Pedig nagyon szkeptikus voltam. Sőt! Este tornáztam is 2x20 perc Rubint Réka...rendesen megizzasztott, mint mindig...és izzadtságszag...NULLA! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

judit.nemes1028

2012. március 10.

nagyon szeretem:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

nagyon szeretem:):)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice