Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Lillababa

2012. február 13.

Télen tökéletes, nyáron viszont kevésnek érzem, a tavalyit elraktam március környékén és év végén elő akartam venni,de sajnos csontig kiszáradt,nem tudom elvárható-e, hogy ne így legyen, de zokon esett:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

fugebefott

2012. február 11.

Edzés előtt szoktam használni, amikor nem zavar ha megizzadok - ugyanis az az érzésem, sokkal jobban izzadok vele, mint nélküle, de legalább jó illatom van! A körömvirágos Alverde viszont bejött..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Szofi

2012. február 4.

Elsőre nagyon jól működött, táncórát kibírt, persze izzadtam (ami ugye egészséges, és kell), de büdös nem lettem. Aztán talán hozzászoktam, de nem az igazi, pedig szódabikarbónát is tettem bele. A ruhát eléggé összefogja amíg meg nem szárad. Úgy használom, hogy ezt a bőrömre, fölé ruhára meg egy alusat. Mondjuk nyáron ez nem fog működni, mást fogok venni. Viszont amikor ez egyszer kimaradt, rosszabb volt, szóval valami hatása azért van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Shine*

2012. február 4.

Hát elég rossz. Kb 1 óráig tart felkenés után, de aztán...mintha nem is használtam volna. Biztosan nem venném többet. Az egyetlen pozitívuma az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Ancsi78

2012. január 25.

A körömvirágos változat nagyon nem jött be, de azt hittem, hogy csak az illatával vagyok összeférhetetlen. Reméltem, ez jobb lesz, de nekem ez sem ér semmit. Pedig nagyon szeretnék natúr dezodort használni és tényleg adtam esélyt az Alverdének. Más márkával kell próbálkoznom.

Update: Szerencsére még nem dobtam ki, így előbányásztam a fiók aljából. Még a szavatossága se járt le, bár elég sokáig kellett rázni, hogy ismét egynemű, folyékony halmazállapotú legyen. Itteni javaslatok alapján adagoltam hozzá némi szódabikarbónát. Egész vállalható lett. Nem mondom, hogy ez lesz a kedvencem, de nagyságrendekkel jobb így szódabikarbónával, mint nélküle. Nem hiszem, hogy újraveszem, de így elhasználom. És adok neki érte + 2 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

kliszta

2012. január 19.

A fújkálós alverdéket használom általában, az higiénikusabb, viszont az borotválás után csíp, olyankor jön ez, vagy a körömvirágos. Hatása megfelelő, de kicsit lassan szárad, és fehéren foltoz. Akik izzadnak és/vagy szagosodnak mellette, felhívom a figyelmet, hogy ha eddig hagyományos=aluminiumos izzadásgátlót használtál, egyrészt idő kell, míg kiürül a szervezetedből, (de ez minden bio/naturkozmetikumra igaz) másrészt ezek inkább szagtalanítanak, mert izzadni sajnos kell a szervezetnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

dio14

2011. december 7.

Végig próbáltam az összes alverde deót, és arra jutottam, hogy egyik se az igazi. De! A körömvirágos véd a szagok ellen a legjobban, a zsályás nagyon praktikus, mert pumpás, és az illat a se rossz, ennek pedig az illata tetszik, de hatásra ez a leggyengébb. Bár még ezt nem próbáltam szódabikarbónával..hátha jobb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 7.

Nikozia

2011. november 24.

Eleinte még használta, aztán hozzászoktam és semmi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Eleinte még használta, aztán hozzászoktam és semmi. :(

camillea

2011. november 8.

Izzadás ellen nem sokat ér, az illata is furcsa felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.

Izzadás ellen nem sokat ér, az illata is furcsa felkenve.

Milla

2011. október 11.

Sokkal jobb hatású a körömvirágos változata, pedig ennek valamennyivel jobb az illata. De sajnos nem sokat ér....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA