Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

guccigirl

2011. október 4.

Három dolgot szeretek ebben a termékben: 1. az árát, 2. az illatát, 3. azt, hogy alumínium-mentes. DE: nálam semmiféle izzadásgátló hatása nem mutatkozott, ráadásul nekem ragad, soha nem szárad meg. Sajnos ez akkora hendikep egy dezodornál, hogy nem tudom jóra értékelni. Télen, vacogós, sportolás nélküli napokon talán jó lesz valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

coramie

2011. augusztus 28.

A KEDVENC deóm! Alumiínium mentes, abszolút kitart 24 órán keresztül, lightos az illata, nem zavarja a parfümödet. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 28.

guapa

2011. augusztus 21.

Rendben, hogy nem 'annyira' jó az illata, mint egy niveának vagy szintetikus deonak. De mint naturkozmetikum ne várjunk csodát tőle. A feladatát elvégzi, nem izzadok, nekem nem kellett 2x kennem. Azért kap 4 csillagot, mert a körömvirágos társának az illata valamivel kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

szilvakompi

2011. augusztus 4.

illata kellemes, 2szer kellett kennem, de most javitottam fel szódabikával és 3 csepp teafaolajjal, mert az illata nekem alapvetően tetszett, remélem bemasszírozva be fog válni :)
szódabikázás után újra írok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

szódabikázás után újra írok :)

Morci

2011. augusztus 3.

Lehet, hogy én is kipróbálom ezt a szódabikarbónás tippet, mert magában sajnos nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

magnes

2011. július 28.

Szódabikarbónával feljavítva tényleg hatásosan működik. Megjegyzem szódabikarbónával más alumentem dezodorok is kiválóan feljavíthatók. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 28.

csillag1219

2011. július 28.

Tavaly vettem "strandolós" dezodornak, mivel nincs benne alumínium (és azt olvastam, hogy olyan deoval nagyon káros napozni). Az illata csak-csak elment, a hatását nem érzékeltem, viszont - bár csak fél év telt el az utolsó használata óta - elővettem a majdnem teli üvegcsét és meghökkenve konstatáltam, hogy a benne lévő matéria megdermedt... ^o^ Először nem értettem, hogy miért nem jön belőle semmi, aztán levarázsoltam a kupakot és belenyúltam... olyan lett mint egy sűrű krém, pedig hűvös, napfénytől elzárt helyen tároltam, a kupakot jól rátekertem. Mindenesetre nem veszem meg újra, mert deoként nálam megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 28.

nikike78

2011. július 27.

Magában egy nagy nulla volt, de 3 mokkáskanál szódabikarbónával, és 6 csepp teafaolajjal, a legjobb dezodorom! Egész nap friss illatom van tőle. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

sydney

2011. július 24.

Hatása így önmagában nem túl erőteljes, illata egyedi- ízlés kérdése mennyire tetszik. Sajnos nekem az illata sem volt túl tartós, viszont az állaga miatt lassan szárad, ruhán foltot hagy, így a napközbeni újrakenés nem túl kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.

jucika

2011. július 12.

Én is kipróbáltam vele a szódabikarbónás receptet! Igy már tényleg tartós, nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA