Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

misoko

2011. július 7.

Egy éve nem használok semmilyen káros kozmetikumot ,így kipróbáltam ezt az izzadásgátlót,de nem igazán jött be,sem az illata sem pedig a tartóssága és ha borotválkozás után egyből használtam akkor rendesen kicsípte a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

zolabori

2011. július 4.

szódabikarbónás történet kipróbálva! Kenterbe veri az aluminiumos deókat :)
Szóval vettem gyógyszertári szódabikarbónát és belekevertem egy bő kávéskanálnyit.
Figyelem: Nem kell a golyót kipattintani, az egész műanyag rész könnyedén leszedhető :)
Így már 100%-os :) Nem izzadok jobban mint az alus deók használata mellett, izzadságszag pedig semmi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 4.

szódabikarbónás történet kipróbálva! Kenterbe veri az aluminiumos deókat :)

tigidi

2011. július 1.

Nagyon szeretem az Alverde termékeket, de sajnos ez a deo csalódást okozott. Az illatát és a tartósságát sem találtam megfelelőnek. (akkor meg minek?) Nekem sokkal jobban bejött a körömvirágos változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 1.

zolabori

2011. július 1.

Nem volt olyan brutális a hatása mint az aluminiumos deóknak, de hát pont ez a lényeg, nem? :)
Ma tettem bele egy kávéskanál szódabikarbónát, itt tanácsolta valaki. Holnap tesztelem :)
Engem nem zavar maga az izzadás, nekem elég, ha nem leszek büdös, szóval szerintem a plusz kis adalékkal tökéletes lesz!
Egy jó tanács:
Ezt nem elég csak felkenni és kitárt karokkal levegőztetni, hogy megszáradjon. Én rákenem és szépen bemasszírozom a bőrömbe. Bátran, mert tudom, hogy nem mérgező. Így a felső sem lesz maszatos és jobban is hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Egy jó tanács:

eszter_takacs

2011. július 1.

Nem tartalmaz alumíniumot, és jó az illata. Viszont az én bőrömet csípte a só, ezért nem bírtam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

naiva

2011. június 27.

Számomra kellemes illata van, a hatásáról sem tudok rosszat mondani. Nyárra való tekintettel egy csipet szódabikarbóna és máris teljes a védelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 27.

starlight

2011. május 15.

Kipróbáltam, nem sokat ért, pár óráig hatott csak. Az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 15.

Kipróbáltam, nem sokat ért, pár óráig hatott csak. Az illata tetszett.

mia

2011. május 12.

Aki gyengének találja, keverjen bele 1 kávéskanál szódabikarbónát!!! Kipróbáltam, javított rajta! ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 12.

Bettuska88

2011. május 3.

nekem az illata tetszik, nem szeretem, ha túlillatos a deom. de a hatása gyengébb, mint a körömvirágosnak, ezért inkább azt preferálom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 3.

gedit60

Korcsoport: >54
2011. május 2.

Én is használtam, de összecsomósodott a hónaljamban, és a fekete holmikon is látszott. Az illata nem tartós, de az árához képest jó, mert nincs benne legalább alumínium, ami a legkárosabb. A bio dezodoroknál csak egy baj van, hogy 1500-2000 Ft-ba kerülnek és vidéken kapni sem lehet mindenhol. A neten való rendelgetés macerás és még rájön a kb. 1500-2000 Ft-os kiszállítás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA