Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

csillag1219

2011. május 1.

Nyáron használom strandolásnál. Az illata kicsit furi, de még mindig jobb, mint a többi Alverde deonak. Nem csíp, a célját ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

porumbkatalin

2011. április 25.

Én használtam, nagyon sokáig-most más allumínim menteset kaptam ajándékba. Nekem- miután kitisztultak a hónalj izzadság-mirigyei, tökéletesen megfelel,pedig én még sportolok is, és akkor is használom. Mint más hozzászóló már megjegyezte, ez a szer arra való, hogy ne büdösödjünk meg tőle, de az izzás attól még izzadás.
Nagyon szeretek hozzá Lush-os púdert használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 25.

Nagyon szeretek hozzá Lush-os púdert használni.

judit87

2011. április 16.

A hatása nyáron nem az igazi.Kicsit gyenge.Illata kellemes nem tolakodó.Teafaolajjal megbolondítva jobb.De összeségében gyenge.Nem veszek többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 16.

TJudit

2011. április 13.

Próbálkoztam vele én is, de igazából semmit nem ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 13.

Próbálkoztam vele én is, de igazából semmit nem ért.

mia

2011. március 28.

Én szeretem! Nem egy secret, de aluminium-mentes és ez sokkal fontosabb, mint a soknapos hatás. Rendszeres tisztálkodás és rendszeres szőrtelenítés mentes nagyon jó hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.

adrikanemeth

2011. március 27.

Aki a hagyományos alumíniumos deok hatását várja, az csalódni fog. Én is csak hétvégén, illetve azokon a napokon használom, amikor itthon vagyok, mert tényleg nem tökéletes a hatása. Az illatát nagyon szeretem, nekem elég sokáig kitart. Viszont borotválkozás után rettentően csípett, valószínű a tengeri só miatt, ezért azonnal le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 27.

Aquamarine

2011. március 12.

Nagy reményeket nem fűztem hozzá, de azért vettem egyet hogy kipróbáljam. Szinte nem hatott semmit nekem, egy kis izzadás és vége a hatásának. Igazából az egyetlen jó dolog amit fel tudok hozni a mentségére az az hogy nincs benne alumínium ezért nem olyan káros, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

melange

2011. március 11.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be, nem volt hatékony:// -lehet,megpróbálom teafaolajjal én is-... A körömvirágos változat minden esetre ezerszer jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 11.

feredith

2011. március 8.

Nagyon finom az illata, bár nem túl tartós. Annak, aki kicsit erőteljesebben szokott izzadni nem ajánlom. Én egy kicsit felturbóztam: tettem hozzá egy kávéskanálnyi szódabikarbónát, így már hatékonyabb, de nyárra semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA