Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

eszter_takacs

2011. július 1.

Nem tartalmaz alumíniumot, és pumpás (nem hajtógázas), szóval környezetbarát és egészséges. Ehhez képest egész jó izzadásgátló hatása is van 8de azért naponta kb. 2x kell magamra fújni). Az illata érdekes, kissé citromos, kissé kesernyés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Judiit

2011. július 1.

Megvettem, de kuka is volt. Az illata rögtön nem tetszett. A hatása ? Befújtam vele a hónaljam és még jóval később is nedves, ragadós érzete volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

starlight

2011. május 15.

Pár óráig hatásos, de utána újra kell használni. Nekem kifejezetten tetszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 15.

porumbkatalin

2011. április 25.

Finom az illata és nálam nagyon jól működik. Nem csak az ára jó, de nem tömítem el vele a pórusaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 25.

puszicsek

2011. április 15.

jó mert no károsanyag viszont a hatása nem az igazi főleg melegben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 15.

jó mert no károsanyag viszont a hatása nem az igazi főleg melegben

TJudit

2011. április 13.

Én ezt használom egy ideje, mert nincs benne alumínium. De ha lenne más megfizethető természetes deo, biztos lecserélném, mert nem az igazi. Természetesen össze sem lehet hasonlítani a hatását a káros összetevőktől hemzsegő dezodorokkal, naponta többször is fújkálom magam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 13.

kim88

2011. április 12.

Az illata finom, de hamar eltűnik. Az izzadságszagot nem igen fedte el, de legalább olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.