Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

mosomedve

2018. június 1.

Az illata elsőre kicsit fura, de gyorsan összekeveredik a bőröd illatával és onnantól teljesen jó. A szokásos natúr izzadásgátló élményt hozza, néhány órán keresztül frissen tart, nem zsírosítja, fedi be a hónaljad, tud lélegezni a bőröd. Napi többször fújós logikusan.
Aki azt mondja, hogy semmit nem ér, megértem, de gondolkodjon el azon, mit lehetne beletenni egy természetes deoba az alumínium klorid helyett, ami ugyanolyan hatékony lenne? Nem létezik ilyen. A szódabikarbóna összefogna minden + leülepedne az üvegben. A teafaolaj mérgező, nem tehetnek bele 100g-ot, stbstb. Ezért különféle növényi kivonatokkal és illóolajokkal próbálkoznak. Valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

eeraa

2018. március 30.

Egy pozitívuma volt, az pedig a kiszerelése. Az illata nagyon nem tetszett, irritálta és csípte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

hessviky666

2018. január 16.

Ez a termék meglepett. Nem vártam tőle sok dezodoráló hatást, de kellemesen csalódtam benne. Kellemes illata van és a téli időszakban maximálisan megfelel izzadás gátlásra. Olcsó és a pumpás kiszerelése is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Pirkko

2017. november 16.

Alapvetően kedvelem a citrusos illatokat, és ennek is nagyon bejön az illata, már régóta használom. Nem túlságosan erősen tartós, de azért finoman sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Kellemes illat, jó összetevők, praktikus, fújós kiszerelés. Én nagyon szeretem, tartós hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

Csally

2017. október 19.

Az alumínium mentes deokra való áttérésem ennek a terméknek a segítségével történt még évekkel ezeleőtt. Azóta golyósakat használok már, viszont az üvege azóta is megmaradt újrahasznosítva. :)
Elégedett voltam vele, nyáron naponta többször fújtam elővigyázatosságból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Elégedett voltam vele, nyáron naponta többször fújtam elővigyázatosságból.

nicolekitti

2017. július 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a mellkasomon is nagyon szoktam izzadni, de mivel oda kizárt, hogy bármi aluminiumosat használjak, így találtam rá erre a termékre, sosem okozott még csalódást, mást illatban is próbálta, de számomra ez a legenyhébb, ezért ennél maradtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

redrick

2016. november 26.

Új szerzemény, nincs vele probléma. Ruhát nem fog, kellemes, nem tolakodó az illata és jobban kedvelem a fújós verziók használatát, mint a kenegetőseket, mert gyorsabban megszáradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Reese

2016. szeptember 17.

Otthonra használom csak, mert a sok aluminium érzem, nem jó, ebben meg nincs. Ezért nem is ér sokat. Viszont szeretem az illatát, és otthonra megfelel, de drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

goracka

2016. szeptember 16.

Imádom! A bőrt hagyja lélegezni, nem gátolja magát az izzadást, de kellemetlen szag egyáltalán nincs! Bár a barátaim szerint "molyirtó" szaga van, nekem tetszik, és hogy teljesen természetes összetevőkből készült az külön plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.