Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Két éve használok aluminium mentes izzadásgátlót, szerintem mostanra kiürült, aminek ki kell. Őt még első évben használtam. De nagyon kellemetlen szagú izzadós vagyok. Sajnos szerintem alkalmatlan teljesen az általam próbált drága es olcsóbb termékekhez képest. Amíg nem volt más, teafa olajos bekenéssel javítottam rajta. (Nem borotválkozáskor) azért kaphatna kettest, mert még az elején próbálkoztam vele, amikor meg nem ürülhettek ki a dolgok, viszont a szaga miatt mégis lepontozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

pm2013

2016. augusztus 26.

Nem vagyok egy nagyon izzadós alkat, így nekem elég az a hatás amit egy natúrtermék vegyszerek alkalmazása nélkül el tud érni. Az illata viszont nem az igazi, ott még lehetne finomítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Luca4

2016. augusztus 5.

Nekem szerencsére teljesen jól funkcionál. Egyszer sem éreztem, sem más- direkt rákérdeztem barátnőmnél😃 . Már három hete használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 5.

borbala08

2016. július 28.

Kedvelem ezt a deot. Kellemes illat, könnyen lehet fújni, kedvező az ára, környezetbarát a csomagolása. Szoktam használni gyantázás után is, és nem csípi a bőrömet. A hatása közepes- mint a legtöbb alumentesé- ezért érdemes többször is újra fújni. Eddig több pumpás natur deot próbáltam, nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

MsKors

2016. július 12.

Még a legelején próbálkoztam vele amikor körbenéztem alumentes deo téren... Nagy nulla volt nekem, mintha ott sem lenne, pedig egy hétvégén próbáltam ki amikor az ég adta világon sehová nem mentem és semmi stressz nem ért. Milyen mák, hogy nem kapásból valami futkározós napon próbáltam ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

vitalina

2016. július 7.

Ha reggel befújom magam csak délután 3-4 körül fárad el, nálam jól vizsgázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Ha reggel befújom magam csak délután 3-4 körül fárad el, nálam jól vizsgázott.

Reka23Judit

2016. június 16.

Nem igazán jó, mint deo spray, de testpermetként nagyszerű. Az illata engem a WC fertőtlenítőkre emlékeztet, de a cseresznyésnek szuper illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

kecskeszita

2016. április 19.

Szeretem, a natúr dezodoroktól elvárt hatást hozza, kellemes illattal. Közepes erősségű hatás, egy nap kétszer használva teljesen jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Floi

2016. április 15.

Természetesen nem tart 24órát a hatása, naponta többször is fújkáltam vele magam, de az aluminium mentes dezodorok közt nem számit rossznak egyáltalán. Az illata nem nagy szám, de szerencsére nem túl erőszakos. Az áruk miatt szokatam rá ezekre az alverdékre, emiatt elképzelhető, hogy újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

gyurika.petra

2016. április 14.

A Veleda zsályás izzadásgátló alternatívájaként vettem. Nem éri annak a színvonalát, de egészen ígéretes. A többihez képest mindenképpen nyerő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.