Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Naturmeo

2015. november 6.

Szeretem ezt a dezodort, mert friss, és hatékony. Főleg borotválkozás, gyantázás után használom hogy a benne lévő alkohol fertőtlenítsen kicsit és ez így nagyon bevált. Talán negatívum, hogy túl nagy, nem tudom magammal vinni, és gyorsan is fogy, de attól ez még egy jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

nayliey

2015. október 21.

Jó illatú, termesztés, de nem igazán izzadásgátló, ha többet fújok már folyik le rólam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

nikolett00

2015. július 8.

Imádom az illatát, én nem feltétlen dezodornak használom, hanem testpermetnek. Viszonylag jól használ, de nagyon sokszor fújom magam, mert egyszerűen imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

KissMarietta

2015. június 10.

Nekem már hosszú ideje ez az egyik kedvenc dezodorom. Még edzésen is megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

macskamenta

2015. május 13.

Nagy reményekkel és elvárásokkal vettem, jó-jó, de nem az igazi. Általában elmondható, hogy jól teljesít, de volt, hogy kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

zsofbar77

2015. május 3.

Nekem nem igazán használt, mégis adnék neki két csillagot, mert megtalálta a feladatát, ami miatt többször is újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

tonic

2015. április 26.

Azért vettem,mert alumíniummentes és mert 24 órás tartósságot ígért...majd meglátjuk, egyelőre jónak tűnik,de hogy mennyire lesz tartós,majd hosszabb távon fog kiderülni. Remélem az lesz a melegebb időben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

jellybelly

2015. április 19.

Nekem sajnos nem jött be. Nem vagyok izzadós, ha izzadok, akkor sem bűzölgök. Első használat után viszont nagyon bebüdült a pólóm tőle. Nem is a hónaljam, inkább a pólóm lett izzadtság szagú. Sajnálom, hogy nem használt, mert az összetétele miatt vettem meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Kimi

2015. április 14.

Ismét meg vagyok lepve, hogy egy alumíniummentes deo mire képes. Az izzadást persze nem gátolja, de a szagokat teljes mértékben semlegesíti. Az illata erőteljes még nap közben is éreztem magamon ezért akár testpermetként is fel lehet használni. Táskába alapdarab. Kíváncsi vagyok a másik két fajtája hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

szmoni

2015. február 22.

Az illata kellemes, de csak télen használom, mert nyárra nem elég a szagtalanító hatása. Egyébként a verejtékezést egyáltalán nem csökkenti, a szagokat viszont valamelyest enyhíti :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.