Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

jellybelly

2015. április 19.

Nekem sajnos nem jött be. Nem vagyok izzadós, ha izzadok, akkor sem bűzölgök. Első használat után viszont nagyon bebüdült a pólóm tőle. Nem is a hónaljam, inkább a pólóm lett izzadtság szagú. Sajnálom, hogy nem használt, mert az összetétele miatt vettem meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Kimi

2015. április 14.

Ismét meg vagyok lepve, hogy egy alumíniummentes deo mire képes. Az izzadást persze nem gátolja, de a szagokat teljes mértékben semlegesíti. Az illata erőteljes még nap közben is éreztem magamon ezért akár testpermetként is fel lehet használni. Táskába alapdarab. Kíváncsi vagyok a másik két fajtája hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

szmoni

2015. február 22.

Az illata kellemes, de csak télen használom, mert nyárra nem elég a szagtalanító hatása. Egyébként a verejtékezést egyáltalán nem csökkenti, a szagokat viszont valamelyest enyhíti :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Krisztiina

2015. február 5.

Most szakítva a hagyományokkal és a "parfümös" illatokkal, ezt a deot vettem meg legutóbb, mert pumpás, meg natúr.. A boltban a kíváncsiság fogott el, így megvettem. Nekem nagyon nem tetszik, mivel rajtam fújás után pár perccel, öreg uras arcszeszre emlékeztető illata van. És nekem a hatása sem az igazi, többet vártam tőle. Néha, ha az öltözék vs. hőfok arányát nem találom el és inkább melegem van, mint fázom, olyankor már a munkahelyre beérve érzem, hogy nincs meg a hatása. Így most éjszakára használom és alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

melindae

2015. január 10.

Tetszik, bevált. Jó ez a friss citromos illat is, deo-ban nagyon bejön. Praktikus és higienikus megoldás ez a fújós kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

seasnail

2014. december 1.

Szerintem az enyém megromlott, vagy nem tudom. Már az elején sem tetszett az illata, túl erős valahogy, szóval nem sokat használtam. Aztán most előkerült, és annyi változás történt, hogy a citromos büdös eredeti "illat" egy még büdösebb szaggá alakul pár órával a fújás után, ami viszont tartósan megmarad, és estére úgy érzem, hogy minden ruhám mosásra szorul. Így abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

darksoul

2014. augusztus 9.

Tegnap vettem,mert alumíniummentes. Egyelőre csak kísérletezek vele, itthonra 3 fújást próbáltam reggel, eddig működik, az illata is kellemes, bár az én orrom szerint minden citromszerű illatnak van egy kis szúnyogriasztó beütése. Elég erősen izzadok, így nem fűzök hozzá sok reményt, de majd ha lesz egy rohangálósabb napom, updatelek. Eddig 5-ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

kigyogirl

2014. július 23.

Nem sok dezodor válik be nálam (túl erősen izzadok) de ez közöttük van, ráadásul még az illata is kellemes. 5 csillagos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

cákk

2014. május 17.

Eléggé izzadós típus vagyok, nehéz olyan dezodort találni, ami tényleg hat. Na, hát ez olyan!!!! 3 pumpálást szoktam fújni, elég fullasztó ez a citrom illat, de elillan és nem izzadok tőle. :))) Le is kopogtam, mert jó lenne, ha így is maradna. Az alverde mostanában belopta magát a szívembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

x

2014. május 1.

Most látom csak, hogy ez alumentes, eddig csak azért használtam, mert simán jó. :D Kellemes friss illatot ad, ráadásul erőteljesen (aki nem szereti, annak ez gondolom, nem jó pont, de én szeretem).

Most nyárra imádnivaló kombó: ez dezodorként, és egy kókuszillat (pl. Yves Rocher, vagy amit akartok :D ) még rá. Ma majdnem hanyattestem magamtól ezt a kombinációt viselve. :) Pár óra összvissz, amíg én érzem magamon az összhangot, de addig paradicsom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.