Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

radirroni

2014. március 1.

Jó dezodor, egyetlen hátránya számomra, hogy marja a frissen epilált bőrt, de egyébként jól teljesít, megérdemli az öt csillagot. Nekem az illata is jó, nem tolakodó, nem erős, mégis kellemes, "friss". Megéri az árát, mint ahogy a legtöbb alverde termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Livomivo

2014. február 24.

Mit ne mondjak, az eddigi legjobb deo, amit használtam. Természetes és hatékony. Aki büdösödik (bocs), mint én egykor, annak életmódváltást vagy méregtelenítést javasolnék (bocs :), mert a büdiség a toxinokkal jár együtt. Amikor stresszes időszakom volt, bármit használhattam, nem segített. Ez a termék viszont hatékony, nem irritál, sokáig tart és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

kicsiDorka

2014. február 13.

Azért használom, mert alumíniummentes. Az illata lehetne jobb is, de annyira nem zavar. 1 nap azért többször is kell használni, de ez nekem nem probléma. Néha fújok rá még valami olcsó alu.mentes spray-t is csak az illat kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

recsein

2014. január 12.

A barátnőm hatására próbáltam ki, aki nagyon szereti az Alverde termékeket. Én már a második üveggel használom el. Az illata lehetne jobb is, de nem túl intenzív, hamar elillan így nem zavaró. Viszont az izzadtságszagot megszünteti, sokáig frissnek érzem magam tőlem, míg a más dezodorokkal, kb. 2 óránként be kellett fújjam magam, hogy a komfortérzetem megmaradjon, ezzel kihúzom a nap végéig! Csak az illata miatt adok 4-est (bár hozzáteszem, hogy nem igazán találtam olyan dezodort a piacon aminek igazán szeretném az illatát, egyetlen (zöld) Garniert leszámítva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

saethara

2013. szeptember 22.

Natúr, alumíniummentes, az ára sem durva, ezek elég fontos dolgok. Kevésbé gázos napokon jó, de néha egy izzadósabb napon sajnos nálam nem semlegesít minden kellemetlen szagot. Hónaljborotválás után iszonyatosan csíp egy ideig, de ez eddig minden dezodoromnál így volt. Alapjáraton nem irritál. Egy kicsit néha túl erősnek érzem az illatát. Még nem döntöttem el, hogy ennél maradok-e, de ami megvan azt mindenképp elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

etaursaemajoris

2013. szeptember 18.

Azelőtt golyós Alverde-deot használtam, ami kb egy fél napot bírt, ezzel a pumpás formációval elég szkeptikus voltam, mert nehezen tudtam elhinni, hogy ez is tud olyan jó lenni, mint a golyós, vagy a stift, de nagyon kellemesen csalódtam benne. Az egész nyarat kibírtam vele, és egész nap állta a sarat, le a kalappal. A pumpás kivitelezés pedig még higiénikusabb is, mint a golyós, úgyhogy erre fogok áttérni.

Korábban boraxos vizet használtam, ami szintén jó volt, de folyton eltömítette a szórófejet, úgyhogy a lustaság és a kényelem győzött, marad ez a termék, mindenképpen újra fogom vásárolni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

jégvirág

2013. augusztus 1.

A citrusos-alkoholos illata olykor elég zavaró volt, de pl. nyáron tudott frissítő is lenni. Sajnos nálam az izzadtságszaggal nem tudott mit kezdeni. Régebben tesóm több üveggel elhasznált belőle, mert egy ideig bevált neki, de aztán már neki sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Nizza

2013. július 15.

Dezodorként egyedül kevés, ezért kombináltam szódabikarbónával, amitől viszont eldugult a szórófej. Folyamatosan emelik az árát, így én lemondtam róla, pedig kevésbé izzasztó alkalmakra szódabikarbónával szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

BarbaraB

2013. július 3.

Az én bőröm érzékeny, kiütéses lettem más termékektől. Más alverde terméket is használok, de eddig ez tetszik a legjobban. Kellemes az illata, nem hagy foltot,elűzi a kellemetlen szagokat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Biofeleség

2013. május 14.

Az izzadást –szerencsére- tényleg nem gátolja, viszont teljesen megelőzi a kellemetlen szag kialakulását, és nem hagy nyomot. My love for ever :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.