Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

FaerieQueene

2013. május 12.

Vegyesek az érzések, mert natúrkozmetikum, és manapság már csak azt használok. Viszont nem tudom, hogy a nap végére ennek az illatát szoktam érezni magamon, vagy pedig azt, hogy megizzadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

hedgehog

2013. május 3.

Azért vettem meg ezt a dezodort, mert valami egészségesebb, természet közelibbet szerettem volna. Erre megnéztem, hogy az első helyen szerepelő összetevő, még a 7. helyen sem ajánlott. Magában éppen, hogy elmegy, mint szagmegkötő (mint tudjuk ezek nem izzadásgátlók), de a melegebb időkre felturbózom majd, teafa olajjal meg szódabikarbónával. Annyira fullasztóan, agyon parfümözött az összes alverde dezodor, hogy az valami rémes, bármilyen parfümmel harcba száll, nem kellemes ilyen töménységben egyik illat variánsa sem. Az ára az átlagos dezodoroknál egy fokkal drágább. Ezt elhasználom, de a fent említett okok miatt biztos lecserélem, valószínűleg, egy Alverde (kevésbé büdös) golyósra, azoknak szebb az összetétele. Nincs miért újra venni.
Update: Már félig elfogyott az üveg. Bizony ez a kis piszok időnként és kiszámíthatatlanul ott hagy a csávában. Nem mindig, de van, amikor már én is érzem (azt mondják ha már az ember a saját szagát is érzi akkor van igazán gáz). Szóval már én is érzem, hogy huu a görény is sírva menekítené előlem a kölykeit. Pedig tettem bele szódabikarbónát és teafaolajat is. Most megvettem egy másik fajta de szintén Alverde deot, megnézzük az, hogy szerepel, mert ezt nem fogom újra venni, de elfújkálom. Még nem pénz kidobás, de nem is ajánlanám, hm mi is tetszett benne?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Tulipankrampusz

2013. április 25.

Azt azért tudni kell róla, hogy mivel alumínium mentes dezodorról van szó, hagyja izzadni az embert, mivel nem tömíti el a pólusokat. Ehhez hozzá kell szokni minden alumínium mentes dezodor esetében. Viszont ha megszokjuk, szerintem szuper kis készítmény, nem túl erős, diszkrét illattal. Én évek óta ezt használom, és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

janush

2013. április 16.

Tavaly nyáron a legnagyobb melegben próbáltuk ki, de úgy, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy mit kellene tőle várni, vagy mit tud.Én mondjuk főleg éjszakára használtam, nekem úgy tökéletesen hatott, a barátom nap közben is, hát az illata sem tartott sokáig, nem hogy a hatása.Most vettünk egy saját üveggel :) , még a kánikula előtt remélem ki is tudjuk élvezni a hatását, a nagy melegre biztosan váltani kell majd.Én amúgy a cseresznyéset használom, na az 5csillagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

kissmargo

2013. március 9.

Ez volt az első natúr dezodorom. Nagyon szerettem az illatát, csak sajnos nem igazán dezodorált. Parfümként jobban el tudnám képzelni. Végül otthon használtam el. Még keresem az igazi dezodoromat :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

veravera

2013. február 7.

A citromos-kesernyés illat és az összetétel nekem bejött, csak sajnos egyáltalán nem hatásos izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

pöttömpanni

2013. február 6.

Elsőre az illata egy kicsit tömény, de meg lehet szokni (egyébként sztem nem rossz), de nem igazán dezodorál! Önmagában nem igazán használnám, de egy másik deo mellett igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Babec

2013. január 24.

Előbb a cseresznyés társára bukkantam rá az oldalon, ott felbuzdulva véleményezném ezt a citrusost.
Többször újravettem már. Nagyon szeretem, hogy hangsúlyos, citrusos illata van. Az izzadást (lévén, hogy nem alu-s) ugyan nem akadályozza meg teljesen, de a testszagot még edzés után is el tudja nyomni. Így frissnek érzem tőle magam. Nyáron, amikor nincs kedvem a nehéz illatokhoz (EDT, EDP) csak ezt fújom magamra, testpermetként is. Volt, aki már márkás illatnak nézte rajtam :) (ck)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

eo

2013. január 7.

Anno ajándékba kaptam egy ilyet, örültem, hogy végre egy viszonylag natúr deo. Bár ezeket a citrusos illatokat nem érzem túl közelinek magamhoz, azért gondoltam egy próbát megér. Sajnos nem igazán használt, gyakorlatilag csak némi citrusos illatot adott. Emlékeim szerint nem csak izzadtam mellette (tehát ruhán látható folt maradt), hanem a szagokat sem szüntette meg, inkább csak hozzákeveredett. Bár jobb volt, mint a semmi, de én inkább csak boltba leszaladáshoz meg hasonló esetekben mertem őt használni. Azért értékelem a próbálkozást meg jópofa a kiszerelés, így adok egy hármast. Na meg ez valami melegebb időszakban is történt, szóval ki tudja, talán ilyenkor jobban teljesítene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Csáprágó

2012. december 14.

WC-spré szagú,és nem valami hatásos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 14.

WC-spré szagú,és nem valami hatásos. :/

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.