Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

bergamott

2012. december 12.

Az illata nagyon jó, nekem egész nap kitart reggeli használattal, igaz konkrétan az illatát csak reggel érzem. Anyukámat is sikerült meghódítania (igaz győzködni kellett egy ideig), pedig eddig mindent utált, ami nem golyós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

tellokin

2012. december 12.

Szeretem ezt a dezodort az összetevői miatt, és a pumpás kiszerelése miatt is. Viszont nagy melegben napközben nem árt újból használni, mert nem annyira hatékony, mint a kevésbé szimpatikus összetevőjű barátai. De mindig arra jutok, hogy inkább ilyet használok, mert ez jobb a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

ponydogcat

2012. december 2.

Többször újravettem, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Többször újravettem, nekem nagyon bevált.

Kíváncsi Fáncsi

2012. október 18.

Sajnos eddig nem találtam egy olyan dezodort sem a natúr palettán, ami egész éves barátom lehetne. Ez a termék bár illatra nagyon kellemes -igaz nem rögtön a fújást követően, hanem el kell telnie egy kis időnek- inkább csak a hűvösebb őszi, téli időben válik be, így a 4 csillagot mindenképpen megérdemli, mert már az is eredmény, hogy legalább az év pár hónapjában mindenképpen egy egészségbarátabb terméket tudok használni. Nyáron, nagy melegben nekem használhatatlan, nem gátolja az izzadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 18.

liljaa

2012. október 18.

Nálam bevált, és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Nálam bevált, és az illata is tetszik.

Awesomee

2012. szeptember 26.

Én ezt a làbamra fújkàlomm:-) olyan jó hűsítő érzése van...:-) nyári napokon jòl jött a Nagy melegben :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Monee

2012. szeptember 25.

Az illata nagyon jó, szeretem az ilyen natúr illatot. Viszont mint deo, borzalmas...nagyon nem vált be. Azért az alap kellene legyen, hogy nagyobb igénybevétel esetén (is) azokat a bizonyos kellemetlen szagokat elfedje, de erre egyáltalán nem képes, nagyon gyenge..Lassan elhasználom, de biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

MissM

2012. szeptember 23.

Én nagyon szeretem ezt a deot, mert nincsenek benne különböző aluminium sók. imádom az illatát. Mivel egyáltalán nem vagyok izzadékony, nekem tökéletesen bevált. Olvastam róla a negatív véleményeket, hogy nem annyira hatékony, de sajnos ez a hátránya az aluminium sók hiányának, de mégsem olyan nagy hátrány ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

wisteria

2012. szeptember 20.

Nem vált be. Az illatát még szerettem volna, kedvelem az ilyen natúr, friss illatokat, de a hatása nagyon gyenge. Jelenleg WC illatosítóként működik, mert kidobni nem akartam. Azzal tisztában voltam, hogy az izzadást nem gátolja (szerencsére), de arra számítottam, hogy jól semlegesíti a szagokat. Hát nem. Maradok a golyós változatoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

40vagyok

2012. augusztus 24.

Sajnos, nem jött be, a dezodoráló hatása elég gyenge, az illatáról sokáig meg akartam győzni magam, de nem sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.