Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

tbkaaa

2012. augusztus 22.

Nekem nagyon bejön, semlegesíti a szagokat, viszont nem gátolja az izzadást magát, ami mindenképp egy jó pont. Az illata nem rossz, bár van, h annyira nem vágyom rá. Ezen kívül tetszik, h pumpás, ésh egyszerű és szerintem ártalmatlan az összetétele.
Egyetlen rossz pont a csomagolása, szerintem nehéz, ezért nincs is kedvem berakni a táskámba. Mondjuk ha elmenés előtt fújok, az elég szokott lenni, de azért jó lenne valami könnyebb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Letti

2012. augusztus 16.

A dezodoráló hatása sajnos nem túl jó ennek sem, no meg az illatát sem kedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

edke

2012. július 27.

deonak nekem egyáltalán nem jó, de nyárra nagyon szeretem napközben fújkálni magamra frissítőnek, az illatát is nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Jazz-meen

2012. július 15.

Kimondottan azért vettem meg, mert pumpás, a sima fújósok engem ugyanis csípnek, stiftest már nem akarok venni, golyóst pedig akkor még nem akartam... Az illata miatt választottam, szeretem a limettát, citromfüvet, hasonlókat... Nekem bevált, gyorsabban szárad, mint pl. a Nivea pumpása, és annál jobban is teljesít, de mivel sajna elég izzadós típus vagyok, nagy melegben ez nekem kevés. Az alkoholt nem is nagyon érzem benne, és engem szerencsére egyáltalán nem csíp.
Hónalj szőrtelenítés után közvetlenül szerintem semmilyen dezodort nem kéne használni, várni kell pár órát, míg megnyugszik a bőr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

pilody

2012. július 14.

Nagyon kellemes illata van, jól működik a szagok ellen még a nyári kánikulában is, bár nap végéig általában nem tart ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Szofi

2012. június 19.

Imádom. Ennek egyébként nem is az izzadásgátlás a célja, hanem a kellemetlen szagok elfedése. Arra nekem nagyon jónak bizonyult.

update: A végére már nagyon vártam, hogy elfogyjon (még tavaly), mert már a szagok ellen sem védett a nagy melegben, sőt keveredtek a szaganyagok... Eleinte tényleg jó volt, aztán bejött a jó idő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

zsoficza

2012. június 3.

Nem zavar benne az alkohol, ugyanis ez kéne hogy semlegesítse a kellemetlen szagokat, de tény, hogy epilálás után nagyon csíp. A pumpás kiszerelést szeretem, a citromszag nem a kedvencem (az zsályás Alterra-ét viszont imádom), viszont ami miatt nem fogom újra venni, az az, hogy a többi natur deo-hoz képest jóval gyengébben teljesíti a funkcióját..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

hajnal*

2012. június 3.

Illata se jó(rögtön az alkohol szaga csapott meg),a hatásáról meg ne is beszéljünk,mert egyenlő a nullával...hát nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 3.

fujfui

2012. május 14.

nagyon kellemes volt az illata számomra amikor használtam, de izzadásgátló hatásával nem voltam megelégedve. izzadós típus vagyok szóval nekem nem volt elég erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

kolesgolyo

2012. május 14.

Elsőre az alkohol illata csapott meg, ami nem csoda, az összetevőlistán lévő dobogós helyét nézve. Rövid időn belül az alkoholt felváltja egy friss, kellemes illat, ami sajnos nem elég tartós, és hamar elillan. Alumentes dezodor lévén nem tökéletes az izzadsággátló hatása, de felfrissülni tökéletes, még ha egy nap többször is kell fújkálni.
És nagyon tetszik a pumpás kiszerelése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

És nagyon tetszik a pumpás kiszerelése.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.