Alverde

Ár:   619 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok

• 24 órás védelmet nyújt
  • alumíniummentes

kovacsrekaa

2015. július 8.

Bio? Ez?! Vicces.. kaptam ma egy ilyet, embertelen.. ez undorító. Bűzlik az alkoholtól, egy frissen szőrtelenített hónaljt gyakorlatilag szét csíp....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

natasa

2015. június 4.

A nagy melegben megbukott. Az illata is lehetne kellemesebb, ha már virágos deoként fut...Ezt többet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 4.

Joan

2015. június 4.

Az illatát nem szeretem, de nem is nagyon zavaró, a hatása jó, jobb, mint egy kristálydezodoré, még így a melegben is. ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

FeketePiroska

2015. május 22.

Éppen akciós volt gondoltam kipróbálom, szép összetevői láttán gondoltam megpróbálkozok azzal hogy intim deoként használjam. Erre a célra azt kell hogy mondjam eddig megfelel, plusz pozitívum, hogy amióta használom nem gyulladnak be a szőrtüszőim sem. (mindenkit megnyugtatok hogy csak szőrtelenítés után használom egy-kétszer)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Vivvancs

2015. április 22.

Csak az összetevői miatt kap 3 csillagot. Igazából semmire sem jó, olyan mintha nem használnék semmit. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Effendigirl

2015. április 18.

Eddig két alkalommal használtam, mindig reggel. A boltban megtetszett, az ára is (620 Ft volt), az illata is, meg a kinézete(bár ez csak amolyan mellékes szempont:)). Az alverde sensitiv (fehér) golyós deo-ját szoktam napi rendszerességgel használni, amibe pluszban teszek még szódabikarbónát(egy késsel lepattintom az üveg nyakát, ami a golyót tartja, és úgy teszek bele egy keveset. Kicsit megváltozik az illata, azt tapasztaltam, de így elvileg jobb az izzadásgátló hatása.), de van, hogy nem elég, és megjelennek a kellemetlen szagok, így néha a biztonság kedvéért utánafújok egy kevés Dove vagy Rexona dezodort, de nem szívesen. Vagyis fújtam; múlt idő. Ahogy ezt megláttam, gondoltam, ha már ilyen olcsó és éppen akciós (bár ahogy nézem, ezek szerint, szerencsére, folyamatosan ez az ára:)), akkor kipróbálom; nem hittem, hogy nagy hatása lenne, de az illata nagyon kellemes, legfeljebb elhasználtam volna amiatt. De, így, a kettőt együtt használva, nagyon pozitívan csalódtam. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen árú, természetes deo ilyen hatásos lesz. Gyakran leizzadok, van, hogy már a reggeli séta során is, de az elmúlt két napban ezt a deót és golyós párját használva abszolút nem jelentkeztek a kellemetlen szagok; lekopogom. :) Nagyon tetszik: jó illatú, hatásos, olcsó, és természetes, alumíniummentes. Majd, ha jön a nyár és a meleg, remélem akkor is jó lesz, remélem, továbbra is beválik, és ilyen pozitív véleménnyel tudok majd róla beszámolni :)

Update: szinte hihetetlen, de amikor alumíniumos bolti dezodort használok, az olyan, mintha jobban engedné előjönni a kellemetlen szagokat, mint ez az alverdés. Marad ez:)!
Most futáshoz is ezt használom, és ugyanolyan hatékonyan működik, szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Most futáshoz is ezt használom, és ugyanolyan hatékonyan működik, szuper:)

bogarka8992

2015. április 13.

Update: Sajnos le kell vonnom két csillagot. :( Ebben a melegben egyáltalán nem ért semmit. kb. óránként kellene használnom ahhoz, hogy ne jelenjenek meg kellemetlen szagok.
Azért marad a három csillag,mert télen nem volt ilyen problémám vele, jól működött.

Egy hete használom és nagyon bevált. Az illata tetszik, és hiába izzadok, nem leszek büdi tőle még nap végére sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

giudittak

2015. március 31.

Nagyon jó! Aluminium mentes, természetes összetevőket tartalmaz. Hatásos izzadtsággátló, nekem 100%-ig bevált. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Dancy08

2015. február 21.

Csak estére használom, mert nem szeretnék akkor is alumíniumos deot fújni. Az illata nagyon kellemes. Szerintem estére teljesen jó, de egy meleg nyári napon azért nem próbálkoznék meg vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

edibaba

2015. február 19.

Izzadásgátlásra hébe-hóba exodort használok, de emellett kényszert érzek arra, hogy valamit reggelente fújjak a hónaljamba, ami alumíniummentes. Most ezt választottam. Kellemes az illata, frissen borotvált állapotban sem csíp, viszont, hogy 24 óráig hatna, az kétlem. Hideg időben, amikor kevésbé izzadok, akkor sem az igazi, nyáron nem is mernék vele kísérletezni. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.