Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2016. május 9.

Természetes frissességet nyújt az arcnak.

2 színben.

ancsablogja8

2013. március 21.

Vizes, folyós, ragadós. Nem szeretem. féláron vettem, így annyira nem bánkódom, de ez nagyon nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

anna.95

2013. március 14.

Fúú hát nekem elég nagy nehézséget okozott a krém felvitele először, de most már rájöttem, ütögetve kell felvinni, én speciel vattával csinálom, és szép lesz az eredmény, nekem a rózsaszínes árnyalat van meg és nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

blondie

2013. január 20.

A színe tetszik a sötétebb árnyalat van meg, de minden használatnál az egész kezem tiszta pirosító lesz annyira folyik ki a tubusból. Így használhatatlan de egyébként jó lenne. Áttettem kis üvegcsébe :) Pozitívum: tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

masnis

2012. november 17.

igazából az élénkrózsaszín színe miatt megkapja tőlem a négyet, meg az összetevői miatt. Ahogy láttam, mindenki a tubust pontozgatta le, hát én is épp így vagyok vele. Olyan szinten ostoba kialakítása van, hogy amikor kinyitom, több burul ki belőle, mint amennyit ki szerettem volna nyomni, hogy felkenjem az arcomra. Mondjuk emiatt nem is valószínű, hogy újraveszem, szentségeltem már miatta párat. De mégis, az a szín *_*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

mstindigo

2012. július 15.

Tényleg katasztrófálisan folyós. Arra már rájöttem, hogy hogyan lehet keveset kinyomni, vagyis inkább épp hogy hozzáérve kiütögetni a tubusból, de az eldolgozása nem megy. Nem sikerül szépen, egyenletesen eldolgoznom, ezért még nem mentem az utcára ki vele. De most elolvastam varadi85 blogbejegyzését, és erőt kaptam hozzá, hogy újra megpróbáljam. Nekem a barackos árnyalata van meg, nagyszerűen állna, ha tudnám használni, nagyon finom az illata, egész szépek az összetevők, szóval a blogban javasoltak alapján megpróbálkozok még vele, hát ha rájövök, hogy kell használni. Nagyon sajnálnám kidobni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

varadi85

2012. június 11.

Mivel tényleg nagyon folyós állagú, így ez a tubusos kiszerelés egyszerűen katasztrofális ehhez az állaghoz. Az első használatnál akkora adag ömlött a kezemre, amit nem tudtam mind felkenni az arcomra.
Amúgy szerintem nagyon kellemes illatú, és nagyon szép rózsás színt ad arcomnak, ráadásul nekem tartós is volt, de a tubusos kiszerelés miatt kénytelen vagyok levonni 2 csillagot, mivel ez így se nem gazdaságos, se nem praktikus.
Részletes teszt itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/06/alverde-folyekony-pirosito-teszt.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

bendee91

2012. április 27.

Iszonyat rossz megoldas ez a tubus. Elgondolkodtam rajta, mert arban nagyon jo, 600 koruli de tesztert kinyomtam kezemre es anyni jott hoyg egesz ekzfejem tenyerem olyan lett mrrt panikszeruen probaltam elkenni ott aztan mondom majd megmosom...de szerencsere ki tudtam aztan egy zsepit horgaszni zsebembol....hat borzalmas....:/// nem lehet keveset nyomni, mert eleg folyos ahjoz..vagy en vitlam bena...mindenesetre tobbet nem probalkozok vele, mert igy is a sarkamba a biztonsagi or...igy is azt vartam mikor szol ram...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate