Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Hydro

2018. augusztus 8.

Már többször újravettem, pasi létemre az egyik nagy kedvencem. Remélem ezt nem akarja megszüntetni és átformálni a DM... Az illata télen-nyáron remek, uniszex, friss, kellemes, üdítő. Nem marad meg sokáig, de a zuhanyzás alatt igazi karibi hangulatot varázsol a fürdőbe. Az állaga talán lehetne egy kicsit sűrűbb, de ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

VictoryFord

2018. július 24.

Egyszerűen imádom! Frissítő illat,pihe-puha bőr. Nem is kell ennél több! Abszolut újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

cicamokusz

2018. június 6.

A csomagolás nem túl csalogató, de ami belül van.... Isteni illat. Igazi friss, citrusos. Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Lithviel

2018. május 30.

Itthon már egy jó ideje csak Alverde tusfürdőt használunk. Az illata nagyon jó, a bőrt nem irritálja. Tökéletes :) Próbűltunk drágább mentes tusfürdőket is, de mindig visszatérünk hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Konszuelita

2018. április 6.

Nagyon jó, frissítő, edzés után teljesen feldob. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Nagyon jó, frissítő, edzés után teljesen feldob. Újravevős :)

zorka1

2018. április 4.

Az Alverde tusfürdőket használjuk már nagyon régóta. Szeretem őket, semmit negatívumot nem tudnék rájuk mondani, ár- érték arányban szerintem is verhetetlen. Több évvel ezelőtt, mikor kerestem egy SLS mentes naturkozmetikumot, rájuk esett a választás és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

GoldTree

2018. február 23.

A száraz, érzékeny bőrömre minden szempontból megfelelő. Az illata kellemes, nem túl intenzív, de ezért (is) váltottam a sok színes, fullasztóan illatozó termékről. Alig várom, hogy a márka többi tusfürdőjét is kipróbáljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Gigi81

2018. február 13.

Pár zuhanyzás után elképesztően szárította a bőrömet és viszketett nagyon. Váltottam. Az illata nem rossz, de nem intenzív, fürdés után már nem érezni, az állaga kissé híg. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

littlefairy

2018. február 1.

Ár-érték arányban verhetetlen. Jó az illata, igazi nyári darab. Frissít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

LilianaH

2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate