Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Seawater

2016. április 29.

Tetszik az illata. Rendszeresen veszek alverdes tusfürdőket, mert az áruk is kedvező a natúrkozmetikumok közt..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

melindaH

2016. január 22.

Egyik kedvencem az érzékeny bôröm miatt,mert nem szárít.Engem sem zavar,hogy nem habzik,elvégre natúrkozmetikum.Ha frissítô illatra vágyom,ezt használom,mindig van otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

ke14

2015. december 8.

Az egyik kedvencünk. Egyáltalán nem bánom, hogy nem habzik nagyon, kíméletesen tisztít, frissít és kicsit sem szárít. Rendszeresen veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

szilvia.bano

2015. december 1.

Sokáig használtam ezt a tusfürdőt, illetve a limitált változatokat.Ezzel az a baj, hogy finom illata lenne, de elég enyhe, és gyengén habzik, így jóval több kell belőle. Mostanában már inkább azokat a tusfürdőket szeretem, amiknek krémesebb habja van, és megmarad az illata fürdés után is. Én egyébként legjobban a limitált kiadású áfonyásat, meg a birs-szedreset szerettem, azoknak intenzívebb illata volt- mindig a limitált kiadások a legjobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

pindakaas

2015. november 6.

Hát, én nem tudom... megtetszett az illata, valami frissítőt akartam reggeli tusolásokhoz, de egyrészt nekem kicsit túl semleges, másrészt nagyon hamar elillan az illata (én szeretem, ha kicsit olyan marad a bőröm illata, mint a tusfürdőm). Hamar fogy, és kicsit nekem a hatása is olyan semmilyen, nyári gyakori tusoláshoz tudom elképzelni, de most alig várom, hogy elfogyjon :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Diana82

2015. október 6.

Kellemes, frissítő citrusos tusfürdő, alkalmanként szoktam ilyet is venni. Szeretem, a többi Alverdéssel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Tvylvis

2015. szeptember 11.

Az egyik legjobb illatú natúr tusfürdő. Valóban olyan, mintha grapefruitot hámozna frissen az ember. Kíméletes, nem irritál, nem szárít. Pamaccsal, illetve habfürdőként használva egész jól habzik. A nyár egyik kötelező darabja. Jó az ára, könnyen beszerezhető, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

babaga

2015. augusztus 22.

Kellemes az illata és kíméletesen tisztítja a bőrömet, nem szárít. Sok márkás tusfürdő elbújhat mögötte ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

drica

2015. augusztus 10.

Friss nyári illat, nem szárítja a bőrt. Viszont (noha nem vagyunk egy tékozló család) alig bírt ki egy hetet 3 főnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

nkltt13

2015. július 3.

Itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Natúr kozmetikum, szép összetevők, gondoltam jobb a bőrnek ez, mint a többi mindenfélével telenyomott tusfürdő. Eddig még csak 2x használtam, de tetszik. Az illata elég gyengusz, zuhanyzáskor is alig éreztem, utána meg aztán semmi sajna, pedig olyan kellemes, frissítő lenne. Való igaz, hogy kevésbé habzik más tusfürdőkhöz képest, de a hozzászólások alapján rosszabbra számítottam. Szerintem ez annyira nem gáz, a tenyeremben fel tudom habosítani valamennyire. Arról még nem tudok nyilatkozni szárítja-e a bőrömet, de pár hét múlva, majd frissítek, ha ilyesmit tapasztalok. Egyelőre megelőlegezem neki az 5 csillagocskát. :-)

Update: ohh hihetetlen gyorsan fogy más tusfürdőkhöz képest :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Update: ohh hihetetlen gyorsan fogy más tusfürdőkhöz képest :(

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate